UUS | Fleet Complete AT2

Uus Fleet Complete’i AT2 annab täieliku kontrolli kõikide varade üle, millel puudub oma toiteallikas.

AT2 eelised

 

  • Liikumisandur, mis teavitab teie vara ebatavalisest liigutamisest
  • Hea hinna-kvaliteedi suhtega lahendus
  • Muudab tööpäevad tõhusamaks
  • Kompaktne ja mitmekülgne
  • Aku eluiga kuni 3 aastat*
  • Ei vaja hooldust

Sõltub andmeedastus sagedusest.

Fleet Complete MGS30

Oled huvitatud?

Lisateave saamiseks toote või hinna kohta, jätke oma kontaktandmed.

coin-stack-96

Tuvasta vara asukoht

Fleet Complete’i AT2 – turu uusim lahendus varade kaugjälgimiseks – annab täieliku kontrolli teie varade üle, olenemata sellest, kus need asuvad. Tänu sellele ei pea töötajad raiskama väärtuslikku tööaega inventari  ja masinaid otsides, vaid saavad nende asukoha digitaalsel kaardil kiiresti tuvastada.

See hõlbustab igapäevatööd ja vähendab telefonikõnesid töötajate vahel.

coin-stack-96

AT2 annab teada varade ebatavalisest liigutamisest

Kui mingi inventar, nagu näiteks konteinerid vms, mida ei liigutata sagedamini kui kord kuus, äkki liikuma hakkab, aktiveerub AT2-jälgimisseadme liikumisandur ja teavitab teid kui omanikku juhtunust. Ühe klikiga saate avada digitaalse kaardi, et vara asukoht kindlaks teha, ning kui tegemist on vara ebaseadusliku kasutamise või vargusega, kohe politseisse helistada.

Jälgimislahenduste kasutamine tähendab tavaliselt ka madalamaid kindlustusmakseid – seega ärge unustage kindlustusfirmat oma uuest turvameetmest teavitada!

coin-stack-96

Kuluefektiivne ja tõhus

Meie kliendid ei pea maksma rohkem kui hädavajalik. Samal ajal peame meie oma kohuseks neid alati varustada kaas-aegseima varade jälgmislahendusega, mis säästab palju aega igapäevatöös.

Seepärast toome turule uusima vara asukoha tuvastus lahenduse, mis annab täieliku kontrolli teie või teie ettevõtte varade üle ja millel on palju kasutusvõimalusi. Lisaks on seade veekindel ja seetõttu põhjamaises kliimas aastaringselt kasutatav.

fleet management 02

Kompaktne ja mitmekülgne

See kena väike seade (85 x 63 x 24 mm) on kergesti ja hõlpsalt paigaldatav mis tahes inventarile, nagu näiteks, prügi- ja merekonteinerid, generaatorid ja välikäimlad.

Saada päring

Pika elueaga aku

3-aastase elueaga akuga võite olla kindel, et teil on üks nutikamaid turul leiduvaid varade jälgimise lahendusi.

Selle asemel, et seadet parandusse saata ja pärast kulukat akuvahetust postisaadetist oodata, saate AT2 aku ise kodus või tööl kiiresti ja hõlpsalt ära vahetada. Standardsete AAA-patareidega ärkab seade uuesti ellu ja peab vastu veel kuni 3 aastat.

Saada päring

 

Fleet Complete MGS030 GPS track temperature
Larm vid stöld

Alarm varguse korral

Kui statsionaarne vara, mis tavaliselt seisab, hakkavad äkki liikuma, aktiveerub liikumisandur ja saadetakse omanitule teave. Vara on võimalik jälgida digitaalsel kaardil ja varguse korral saab GPS-i jälgimise abil politseid varani juhtida.

Saada päring

Jälgi tööriistu, masinaid ja seadmeid juba täna!