Proovi elektroonilist sõidupäevikut 30 päeva TASUTA!

[gravityform id=”6″ title=”false” description=”false”]

Automaatne sõidupäeviku lahendus, mis valvab ka teie autot

Automaatne sõidupäeviku lahendus, mis valvab ka teie autot Kas olete väsinud sõidupäeviku käsitsi täitmisest Excelis? Tutvustame teile täisautomaatset sõidupäevikut, mis täidab end ise. Lisaks täidab GPS-seade ka autovalve funktsiooni – teil on reaalajas ülevaade, kus auto parajasti asub!

Isikliku auto kasutamine töösõitudeks

Kui kasutate ametisõitudeks oma isiklikku autot, on teil õigus saada tööandjalt sõidupäeviku esitamisel töösõitude eest kompensatsiooni maksimaalselt 30 senti kilomeetri kohta. Ametisõitude tegemisel isikliku autoga on võimalik tööandjalt iga kuu kuni 335€ kompensatsiooni küsida ja see on tööandjale maksuvaba. Loe juurde EMTA lehelt: SIIN

33101661 – happy driver shows that everything is fine

Elektrooniline sõidupäevik

Sõidupäevik alustab sõitude salvestamist auto käivitamisel. Teenusega liitudes saadetakse teile GPS-kontrollerseade, mille ühendamisel OBD pesaga, ei pea te enam kunagi sõidupäevikut käsitsi täitma. Enam ei pea te pingsalt kõiki oma sõite meeles pidama, et neid kuu lõpus Excelisse ükshaaval kanda ja raamatupidajale saata.

very tired business woman fell asleep leaning on her hand

Era- ja ametisõidud

Peale igat sõitu saate selle mobiilirakenduses märkida, kas erasõiduks või ametisõiduks. Samuti saate seda teha hiljem süsteemis või võite seadistada automaatse reegli, et kõik sõidud, mis on tehtud ajavahemikus 9:00 -17:00 on ametisõidud. Sõidupäevik on kerge vaevaga süsteemist teile sobivas formaadis (PDF, XLS) allalaetav ja saate selle edastada koheselt oma ülemusele või ettevõtte raamatupidajale.

 

autolog-laptop-crop-mini

Käsitsi muudatuste tegemine

Süsteem lubab ka käsitsi muudatusi teha. Näiteks, kui ametisõidu käigus külastasite oma vanaema, saate hiljem selle osa teekonnast muuta erasõiduks. Vajadusel saate ka mitu sõitu koondada üheks ja muuta käsitsi odomeetri näitu. Ecofleeti elektrooniline sõidupäevik on kasutajasõbralik ja paindlik!

19500115 – portrait of a handsome young happy man using digital tablet

Auto valvamine

Võite südamerahus auto pikemaks ajaks avalikku parklasse jätta, sest lisaks automaatsele sõidupäeviku täitmisele saate GPS-seadme abil jälgida reaalajas ka auto asukohta.

21657247 – car thief using a tool to break into a car

Proovi elektroonilist sõidupäevikut 30 päeva TASUTA!

[gravityform id=”6″ title=”false” description=”false”]

Proovige TASUTA 30 päeva!

Täisautomaatne sõidupäevik, mis täidab end ise. Alustamiseks on tarvis allalaadida vaid mobiilirakendus, mis töötab nii iOS kui Android platvormil. Võtke meiega ühendust ja saadame teile täpsed juhised, kuidas teenust kasutama hakata!