Elektrienergia ja gaas

Planeerige objektide külastusi efektiivsemalt digitaalse tööülesannete jagamise lahenduse abil ja kasutage sõidukite broneerimissüsteemi, et kasutada ettevõtte sõidukeid maksimaalselt. Samuti saate dokumenteerida kõik objektikülastused hilisemate kontrollide tarvis. Tagage töötajate turvalisus, kasutades autovalve lisavõimalusi, mis võimaldavad kiiresti õigesse asukohta abi kutsuda ootamatute hädaolukordade korral.

MIKS KASUTADA MEIE LAHENDUST?

LAHENDUSED, MIDA PAKUME

MEESKONNA ASUKOHT KAARDIL

Teil on reaalajas ülevaade, millisel objektil töötajad parajasti asuvad. See võimaldab teil jagada tööülesandeid asukohapõhiselt ja samuti töötajatele kiiresti abi saata ootamatute olukordade korral.

 

 

HÄIRESIGNAAL OHU KORRAL

Ohu korral paanikanuppu vajutades, sõiduki asukoht positsioneeritakse ning saadetakse appi lähim G4S patrullepikaaž. See on autovalve lisavõimalus, millega saate kutsuda abi mõne ootamatuse korral.

 

dispatcher-96
TÖÖÜLESANNETE JUHTIMINE

Meie tööülesannete haldamise lahenduse abil saate ülesandeid jagada mugavalt läbi mobiilirakenduse ja teile tuleb teadaanne, kui töö on vastu võetud või lõpetatud. Lisaks on teil ülevaade töötajate asukohast, mis võimaldab ülesandeid jagada optimaalselt.

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki  ja liikvel olevat meeskonda juhtida. 

LAHENDUSED, MIDA PAKUME

SÕIDUKITE GPS-JÄLGIMINE

Jälgige kõigi ettevõtte sõidukite asukohta ühelt ekraanilt ja omage selget ülevaadet, kus sõidukid ja töötajad parajasti asuvad ja kui palju aega neil kulub mingi tööülesande täitmiseks või objekti külastamiseks. Teil on selge ülevaade töötajate tööajast ja tehtud ületundidest.

AUTOMAATNE SÕIDUPÄEVIK

Automaatne sõidupäeviku lahendus, mis aitab teil säästa aega. Enam ei pea te veetma tunde Exceli tabelit täites. GPS-seadme abil saab kulusid arvestada tegelike sõitude kilometraaži alusel ja töötaja ei pea kulutama oma tööaega, et sõidupäeviku täitmiseks üritada meenutada või välja mõelda eelmises kuus tehtud sõite.

PIIRKONDADE MÄÄRATLEMINE

Määratlege veebikaardil alad (kindlad piirkonnad) ja olge kursis, kui tihti sõidukid sellelt alalt lahkuvad. See aitab teil silma peal hoida paiksetel lisaseadmetel ja masinatel.

U
VARADE JÄLGIMINE

Hoidke oma varal silm peal. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate, kus masinad parajasti asuvad. Saage automaatseid teavitusi, kui mingi masin või sõiduk on määratletud alast väljunud või kui auto aku hakkab tühjenema. 

KÜTUSEKULU JÄLGIMINE

Hoidke kütusekulu kontrolli all. Saage automaatseid teavitusi, kui kütuse maht paagis järsult väheneb. Kütuseinformatsiooni jälgimine võimaldab lisaks analüüsida kütusekulu erinevate autode ja juhtide lõikes.

HAAGISTE JÄLGIMINE

Olge kindel, et transpordi käigus ei teki rikkeid ja kaup ei saa kahjustada. Omage ülevaadet, kas haagis on sõidukiga ühendatud ja  jälgige veose temperatuuri. Võite kindel olla, et teie veetav temperatuuritundlik kaup jõuab kohale ideaalses olukorras.

VARADE KAITSE

Olge kursis, kus teie robotniidukid, masinad või lisaseadmed parajasti asuvad. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate varade asukohast ja liikumistrajektoorist. Hoidke silm peal ka seadmetel, mida välja rendite.

icon3
ÖKONOOMSE SÕIDUSTIILI HINDAMINE

Motiveerige töötajaid ökonoomsemalt sõitma. Mobiilirakendus annab autojuhtidele tagasisidet nende sõidustiili ökonoomsuse kohta ja juhid saavad oma tulemusi teiste juhtidega võrrelda ning hinnata, kuidas nende sõidustiil on ajajooksul muutunud. 

AUTOMAATSED TEAVITUSED HOOLDUSTE KOHTA

Hoidke oma autod töökorras neid õigeaegselt hooldades. Saate seadistada automaatseid meeldetuletusi lähenevatest hooldusest SMS-i või e-kirja teel. Teil on ülevaade, kui palju kilomeetreid või päevi saab üks või teine sõiduk enne hooldusesse minekut veel sõita ning kõik tehtud hooldused on süsteemist tagasiulatuvalt ülesleitavad.

KLIENDILOOD

PYRAMID CORPORATION

PYRAMID CORPORATION

Pyramid Corporation on Kanada eraettevõtte, kes haldab 800 sõidukiga autoparki, mille väärtus on ligikaudu $30 miljonit.

read more
LT ENERGY SERVICES

LT ENERGY SERVICES

LT Energy Services loodi 2007. aastal kogenenud ekspertide poolt. Ettevõte tegeleb energia sektori jaoks vajalike seadmete rendiga. Ettevõte kasvas kiiresti ja laiendas tegevust erinevates osariikides. Kokku haldavad nad 275 masinat ja 68 sõidukit.

read more