LIITU MEIE MEESKONNAGA

Meie meeskond koosneb andekatest, uuendusmeelsetest ja teotahtelistest inimestest. Seoses kiire kasvu ja arenguga, otsime oma meeskonda uusi talente.

Vabad töökohad

Koostööle orienteeritud ja produktiivne meeskond

Avatud suhtlus kõikidel organisatsiooni tasanditel soodustab meie ettevõtte tegevust ja tekitab töötajates omanditunde. See aitab meil kiiresti lahendada ootamatuid olukordi, suurendab produktiivsust ja aitab töötajatel areneda ja kasvada. Kõigi töötajate panus on meie jaoks võrdselt oluline.

FleetComplete-1_16x9
Volleyball-27

Meie sisekultuur

Fleet Complete’i positiivne sisekliima aitab meil saavutada edu kõigis meie tegemistes. Korraldame ettevõttesiseseid üritusi, et hoida üleval meeskonnavaimu ja panustada meeldivasse töökeskkonda.

“On imeline omada võimalust teha seda, mida armastad ja töötada kohas, kus sind toetatakse kõigis tegemistes. See on koht, kus annan endast parima, arenen erialaselt ja veedan oma päevad suurepäraste kolleegidega. On hea tunne pühendada ennast sellisele toredale ettevõttele, kus hoolitakse inimestest – tehes midagi hästi, tehes midagi paremini, kasvades koos. Fleet Complete on energiline, inspireeriv, elujõuline – täpselt nagu meie ise!”

Sofia Alvarez , raamatupidaja, Finantsosakond

Vaata tööpakkumisi

Õpi. Kasva. Pane ennast proovile.

Meie inimesed teevad Fleet Complete’st sellise ettevõtte nagu see on. Me võtame tööle inimesi, kes on pühendunud, kirglikud, innovaatilised, ettevõtlikud ja kes on võidule orienteeritud.

Me soovime hoida ja edendada avatut ja läbipaistvat ettevõtte kultuuri, kus iga inimene julgeb avaldada arvamust ja tunneb ennast osana ettevõttest. Meie kiiresti arenevas keskkonnas on igal inimesel võimalus olla innovaatiline ja näha, kuidas tema ideed ellu ärkavad.

 

 

_DSC1088

Fleet Complete’i tunnustati 2017. ja 2018. aastal GTA poolt parima tööandjana tiitliga. Liitu meie meeskonnaga!