Põllumajandus

Hoidke silm peal põllutöömasinatel ja mõõtke lisaseadmete tööaega ning omage ülevaadet kütusekulust. Meie lahenduste abil saate luua spetsiaalsed alad (jälgitavad piirkonnad), et omada selget ülevaadet, mis nendes piirkondades toimub. Kasutage tööülesannete juhtimise digitaalset lahendust ja saatke tööülesanded otse põllumeeste mobiilirakendusse ning omage reaalajas ülevaadet põllutööde edenemisest.

MIKS KASUTADA FLEET COMPLETE’I LAHENDUSI?

LAHENDUSED, MIDA PAKUME

SÕIDUKITE GPS-JÄLGIMINE
Jälgige kõigi ettevõtte sõidukite asukohta ühelt ekraanilt ja omage selget ülevaadet, kus sõidukid ja töötajad parajasti asuvad ja kui palju aega neil kulub mingi tööülesande täitmiseks või objekti külastamiseks. Teil on selge ülevaade töötajate tööajast ja tehtud ületundidest.

AUTOMAATNE SÕIDUPÄEVIK

Automaatne sõidupäeviku lahendus, mis aitab teil säästa aega. Enam ei pea te veetma tunde Exceli tabelit täites. GPS-seadme abil saab kulusid arvestada tegelike sõitude kilometraaži alusel ja töötaja ei pea kulutama oma tööaega, et sõidupäeviku täitmiseks üritada meenutada või välja mõelda eelmises kuus tehtud sõite.

PIIRKONDADE MÄÄRATLEMINE
Määratlege veebikaardil alad (kindlad piirkonnad) ja olge kursis, kui tihti sõidukid sellelt alalt lahkuvad. See aitab teil silma peal hoida paiksetel lisaseadmetel ja masinatel.

U
VARADE JÄLGIMINE
Hoidke oma varal silm peal. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate, kus masinad parajasti asuvad. Saage automaatseid teavitusi, kui mingi masin või sõiduk on määratletud alast väljunud või kui auto aku hakkab tühjenema.

KÜTUSEKULU JÄLGIMINE
Hoidke kütusekulu kontrolli all. Saage automaatseid teavitusi, kui kütuse maht paagis järsult väheneb. Kütuseinformatsiooni jälgimine võimaldab lisaks analüüsida kütusekulu erinevate autode ja juhtide lõikes.

HAAGISTE JÄLGIMINE
Olge kindel, et transpordi käigus ei teki rikkeid ja kaup ei saa kahjustada. Omage ülevaadet, kas haagis on sõidukiga ühendatud ja  jälgige veose temperatuuri. Võite kindel olla, et teie veetav temperatuuritundlik kaup jõuab kohale ideaalses olukorras.
VARADE KAITSE
Olge kursis, kus teie robotniidukid, masinad või lisaseadmed parajasti asuvad. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate varade asukohast ja liikumistrajektoorist. Hoidke silm peal ka seadmetel, mida välja rendite.

icon3
ÖKONOOMSE SÕIDUSTIILI HINDAMINE
Motiveerige töötajaid ökonoomsemalt sõitma. Mobiilirakendus annab autojuhtidele tagasisidet nende sõidustiili ökonoomsuse kohta ja juhid saavad oma tulemusi teiste juhtidega võrrelda ning hinnata, kuidas nende sõidustiil on ajajooksul muutunud.

AUTOMAATSED TEAVITUSED HOOLDUSTE KOHTA
Hoidke oma autod töökorras neid õigeaegselt hooldades. Saate seadistada automaatseid meeldetuletusi lähenevatest hooldusest SMS-i või e-kirja teel. Teil on ülevaade, kui palju kilomeetreid või päevi saab üks või teine sõiduk enne hooldusesse minekut veel sõita ning kõik tehtud hooldused on süsteemist tagasiulatuvalt ülesleitavad.

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks

KLIENDILOOD

WILLIAMS TOWING LTD.

WILLIAMS TOWING LTD.

Willams Towing Ltd. drives stronger fleet management, faster customer responsiveness and 50% efficiency gains with the Fleet Complete tracking solution.

read more
WATERNET

WATERNET

Waternet the only water company in the Netherlands that covers the entire water cycle – from drinking water to waste water. Waternet manages over 375 cars with Fleet Complete solution.

read more