AUTOPARGI HALDUS

Nutikas GPS-põhine tarkvaralahendus, mis aitab teil efektiivsemalt

autoparki ja liikvel olevat meeskonda juhtida.

Küsi pakkumist

SÕIDUKITE JÄLGIMISLAHENDUS – OMAGE SELGET ÜLEVAADET AUTOPARGIST

Fleet Complete pakub põhjalikku veebipõhist GPS-jälgimise ja liikuva meeskonna haldamise lahendust, mis töötab internetibrauseris või teie nutiseadmes ning annab reaalajas selge ülevaate just teile vajalikest võtmenäitajatest, nagu kütusekulu, tööaeg, sõidukite asukoht, sõidustiil. Aitame teie töötajatel säästa aega, pakkudes automaatset sõidupäeviku lahendust ja innovaatilist ettevõtte sõidukite broneerimissüsteemi. Töötajatel ei ole vaja muud kui nutitelefoni, et broneerida endale sobilik sõiduk.

Terviklik autopargi haldamise lahendus võimaldab efektiivsemalt juhtida tööjõudu ja tööülesanded, planeerida optimaalseid sõiduteekondi ning motiveerida juhte sõitma ökonoomsemalt. Fleet Complete’i lahendus on paindlik ja seda on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele.

Loe lisaks →

ASUKOHA JÄLGIMINE KAARDIL

Omage ligipääsu veebipõhistele kaartidele ja jälgige reaalajas sõidukite asukohta, kasutades mobiilirakendust või veebibrauserit. Tänu meie lahendustele on teil selge ülevaade, kus sõidukid ja töötajad parajasti asuvad ja kui palju aega neil kulub tööülesannete täitmiseks.

KÜTUSEKULU JÄLGIMINE

Mõõtke ja analüüsige autopargi tulemuslikkust erinevate teekondade, sõitude ja seatud sündmuste põhjal. Jälgige sõidukite kütusekulu ja omage selget ülevaadet autopargi kõikidest kuludest.

calendar_milestones-96png

AUTOMAATNE SÕIDUPÄEVIK

Enam ei pea te pingsalt kõiki oma sõite meeles pidama, et neid kuu lõpus Excelisse ükshaaval kanda ja raamatupidajale saata. Fleet Complete’i sõidupäevik on kõige lihtsam viis sõidupäeviku täitmiseks.

SÕIDUKITE BRONEERIMISSÜSTEEM

Suur osa ettevõtteid kasutab broneeringute haldamiseks Excelit ja Outlooki. Käsitsi tabelite täitmine on ajakulukas ja ettevõttel puudub terviklik ülevaade, kes ja kui palju autosid tegelikult kasutab. Fleet Complete’i ühiskasutuses olevate autode nutikas broneerimissüsteem pakub ettevõttele terviklikku tarkvaralahendust sõidukite broneerimiseks ja autopargi haldamiseks.

Ühiskasutuses olevate autode kasutamine on kasvav trend, mis aitab vähendada ka ettevõtte ökoloogilist jalajälge. Fleet Europe ja Global Fleet poolt tehtud uuringust selgub, et hinnanguliselt kasvab aastaks 2030 ühiskasutuses olevate sõidukite osakaal 73%ni kogu sõidukite arvust, hetkel on see 30%.

Loe lisaks →

Carsharing_web_car driving to sunset
icon-reservation1

BRONEERIGE SÕIDUK KASUTADES NUTITELEFONI

Töötajad saavad autosid broneerida ja broneeringuid hallata kasutades nutitelefoni ja neile tulevad automaatsed teavitused, kui nende broneering on kinnitatud või muudetud. Samuti ühildub meie lahendus erinevate kalendritega, näiteks Outlookiga, mis teeb teenuse kasutamise eriti mugavaks.

RFRD-96

VÕTMEVABA LAHENDUS

Te ei pea enam majandama suure hulga autovõtmetega vaid juht saab autoukse avada kasutades isikustatud RFID kaarti või mobiilirakendust. Süsteem lubab autoukse avada ainult autoriseeritud töötajal, kelle nimele broneering on tehtud.

report-icon-96

AUTODE KASUTATAVUSE ANALÜÜS

Broneerimissüsteemi raportite abil saate analüüsida autode kasutatavust sõidukite, päevade, inimeste ja osakondade kaupa. Samuti, kui teil on erinevatel osakondadel eraldiseisvad kulukohad, saate meie süsteemi abil hõlpsasti kulud lisada õige osakonna alla.

AUTOMAATSED MEELDETULETUSED HOOLDUSTE KOHTA

Korrapärane hooldus vähendab auto kulumisest tingitud rikete tekkimise ohtu ja hooldatud töökorras auto tarbib teatavasti ka vähem kütust. Meie teavitussmooduli abil saate seadistada automaatseid meeldetuletusi lähenevatest hooldusest SMS-i või e-kirja teel. Teil on võimalik jälgida, kui palju kilomeetreid või päevi saab üks või teine sõiduk enne hooldusesse minekut veel sõita ning kõik tehtud hooldused on süsteemist tagasiulatuvalt ülesleitavad.

 

HOOLDUSTE LISAMINE

Saate mugavalt lisada süsteemi kõik hooldustööd, olla teavitatud kui töö teostamist vajab ja juhtida kogu hooldustööde korraldamise protsessi süsteemsemaks ja läbipaistvamaks.

 

SELGE ÜLEVAADE HOOLDUSKULUDEST

Teil on selge ülevaade, kui suur on kulu tehnoülevaatusele, korrapärastele hooldustele ja sõidukite remondile. Samuti saate tõhustada ja kiirendada kulude raporteerimist ning kontrollida kulude õigsust asukohapõhiselt. 

 

AUTOMAATSED ARUANDED

Saate luua ja allalaadida raporteid kõigist juba tehtud ja planeeritavatest hooldustest. Teil on reaalajas ülevaade, kui mitu kilomeetrit saate veel sõidukiga sõita, enne kui see hooldust vajab.

 

TAHHOGRAAFI INFOrmatsioon REAALAJAS

Meie süsteem suudab reaalajas tahhograafiandmeid lugeda ning neid ka visuaalselt kuvada, tuues välja sõidu-, töö-, ja puhkeaja. Lisaks on võimalik näha kõiki rikkumisi, mis vaadeldaval perioodil toimunud on. Teil on selge ülevaade, mis vigu veokijuhid teevad ja kui suur on trahvirisk.

Loe lisaks →

REAALAJAS ÜLEVAADE TÖÖ- JA PUHKEAJAST

Teil on reaalajas ülevaade, kus veokid asuvad, kui kaua nad on järjest sõitnud, millal peaks olema järgmine puhkepaus, kui palju sõiduaega on vaadeldavasse nädalasse jäänud jne.

KÜTUSEKULU EFEKTIIVNE PLANEERIMINE

Soovitud masinasse paigaldatakse GPS-seade, mis lisaks sõidumeeriku andmetele suudavad näidata üle 20 aju parameetri, näiteks kütuseandmed, veose temperatuur, teljekaal, rehvirõhk, väline toitepinge, aku laetus ja sõita jäänud distants.

electronic-logging-devices

TAHHOGRAAFIANDMETE ALLALAADIMINE

Seaduse järgi peab tahhograafiandmeid kontoris hoiustama, aga alati ei saa andmeid füüsiliselt veoautost võtta. Meie lahenduse abil saate kõik vajalikud andmed üle mobiilivõrgu alla laadida ja samuti saate neid meie süsteemis arhiveerida.

VAJADUSPÕHINE PAIGALDAMINE

Paigaldame lahendusi kõigile sõidukitüüpidele teile sobival ajal ja kohas. Samuti aitame eemaldada juba paigaldatud seadmeid. Meie paigaldajatel on pikaajaline kogemus ja põhjalik väljaõpe, et tagada kvaliteetne teenus. Võite julgelt oma sõiduki meie hoolde jätta. 

Car Mechanic In garage

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks