OHUTUSE JUHTIMINE

Tagage liikuvate töötajate turvalisus.

Küsi pakkumist

Ökonoomse sõidustiili jälgimise lahendus

Meie lahenduse abil on autojuhtidel võimalik jälgida oma sõidustiili, et kaardistada kiiruse ületamisi, järske kiirendusi ja pidurdusi ning teisi võimalikke ohtlikke olukordi. Mobiilirakendus annab autojuhtidele tagasisidet ja juhid saavad oma tulemusi teiste juhtidega võrrelda ning hinnata, kuidas nende sõidustiil on ajajooksul muutunud. Samuti on teil reaalajas ülevaade, millisel objektil töötajad parajasti asuvad. See võimaldab neile kiiresti abi saata ootamatute olukordade korral.

crash-side-96

AUTOMAATNE TEAVITUS KOKKUPÕRKE KORRAL

Saate seadistada sündmuse, et kokkupõrke korral saadetakse teile automaatne teavitus. See aitab kiiresti reageerida õnnetusjuhtumi korral ja samuti on teil ülevaade kõikidest kokkupõrgetest, mis sõidukiga toimunud on.

MOTIVEERIGE AUTOJUHTE

Iga sõidu lõpus arvutatakse välja personaalne skoor erinevate valdkondade lõikes, nagu kiiruse ületamine, järsud pidurdused või kiirendused ja auto tühikäigul seismine. Autojuhid näevad peale iga sõitu, kuidas nende sõidustiil on paranenud või halvenenud, mis tekitab mängulise võistlusmomendi.

PIKENDAGE SÕIDUKITE ELUIGA

Agressiivne sõidustiil rikub sõidukit ja vähendab selle eluiga. Ökonoomne sõidustiil aitab ära hoida näiteks rehvide asjatut kulumist.

Veoki- ja bussijuhtide tööaja andmed

Meie süsteem suudab reaalajas tahhograafiandmeid lugeda ning neid ka visuaalselt kuvada, tuues välja sõidu-, töö-, ja puhkeaja. Ettevõtte juhina saate veenduda, et teie töötajad on piisavalt puhanud enne rooliistumist. Lisaks on võimalik näha kõiki rikkumisi, mis vaadeldaval perioodil toimunud on. Teil on selge ülevaade, kas veoki- või bussijuhid peavad puhkeajast kinni ja kontrollide puhul saate veebirakendusest allalaadida vajalikud raportid. 

REAALAJAS ÜLEVAADE TÖÖ- JA PUHKEAJAST

Teil on reaalajas ülevaade, kus sõidukid asuvad, kui kaua nad on järjest sõitnud, millal peaks olema järgmine puhkepaus, kui palju sõiduaega on vaadeldavasse nädalasse jäänud jne.

Courier-96

MÄRGUANDED RIKKUMISTE KORRAL

Bussi- või veokijuhtidele tuleb automaatne teavitus, kui nad ei ole puhkeajast kinni pidanud.

VALMISRAPORTID INSPEKTORITELE ESITAMISKES

Bussi- või veokijuhid saavad kontrolli käigus inspektoritele esitada täpse ülevaate töö- ja puhkeaja logidest.

HÄIRESIGNAAL OHU KORRAL

Koostöös G4S-ga pakume autovalve lahendust. Teenuse kasutamiseks paigaldatakse teie sõidukisse spetsiaalne autovalve seade, mis edastab häiresignaali G4S Eesti juhtimiskeskusesse. Ohu korral auto positsioneeritakse ning saadetakse viivitamatult appi lähim patrullekipaaž.

icn-geofencing-1

MEESKONNA ASUKOHT KAARDIL

Teil on reaalajas ülevaade, millisel objektil töötajad parajasti asuvad. See võimaldab neile kiiresti abi saata ootamatute olukordade korral.

radio-tower-96

PAANIKANUPP

Paanikanupp on autovalve lisavõimalus, millega saate kutsuda abi mõne ootamatuse korral. Olgu selleks siis agressiivse kaasliikleja rünnak või röövikatse. Nupp paigaldatakse varjatud kohta, et selle kasutamine jääks kurjategijatele märkamatuks.

Drivers-status1-96

AUTOVALVE

Autovalve tagab abi ohuolukorras ning aitab ennetada suurema kahju teket. Auto positsioneerimine võimaldab kiiret reageerimist autost tulevale häirele.

VAJADUSPÕHINE PAIGALDAMINE

Paigaldame lahendusi kõigile sõidukitüüpidele teile sobival ajal ja kohas. Samuti aitame eemaldada juba paigaldatud seadmeid. Meie paigaldajatel on pikaajaline kogemus ja põhjalik väljaõpe, et tagada kvaliteetne teenus. Võite julgelt oma sõiduki meie hoolde jätta. 

27723147 – white puzzle pieces on white background

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks