LOGISTIKA JA TARNEAHELA JUHTIMINE

Võite kindlad olla, et kaubad jõuavad õigel ajal õigesse kohta!

Küsi pakkumist

 

Sõidukite jälgimislahendus, mis aitab jõuda kliendini kiiremini

Fleet Complete pakub põhjalikku veebipõist autode GPS-jälgimise ja liikuva meeskonna haldamise lahendust, mis töötab internetibrauseris või teie nutiseadmes ning annab reaalajas selge ülevaate just teile vajalikest võtmenäitajatest, nagu töötajate asukoht, neile saadetud tööülesanded ja tööaeg. Lisaks saavad kullerid broneerida autosid läbi broneerimissüsteemi.

Kõik ettevõtte sõidukite asukohad ühel ekraanil ja selge ülevaade, kus juhid parajasti asuvad ja kui palju aega kulub tööülesande täitmiseks või objekti külastamiseks. Terviklik autopargi haldamise lahendus võimaldab juhtida tööjõudu ja tööülesanded efektiivsemalt, planeerida optimaalseid sõiduteekondi ning motiveerida juhte sõitma ökonoomsemalt. Fleet Complete lahendus on paindlik ja seda on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele.

JÕUATE SAMA AJAGA TÄITA ROHKEM TELLIMUSI

Meie tarkvaralahendus võimaldab teil töötajate tööaega paremini planeerida ja seetõttu jõuate sama aja jooksul viia rohkem kaupa laiali. Samuti saate süsteemist päeva lõpus üle kontrollida,  kas kõik planeeritud kohad said külastatud ja midagi ei ununenud.

Route-Optimization-and-Vehicle-Tracking-96

SÕIDUTEEKONNA OPTIMEERIMINE

Lisades kõik sihtkohad, kuhu kaup viia tuleb süsteemi, arvutab see välja kõige optimaalsema teekonna. Külastatavate kohtade järjestust on lihtne kaardil muuta ja iga muudatuse järel arvutab süsteem uue optimaalseima teekonna ning kuvab selle kaardil.

VEEBIPÕHISED KAARDID

Omage ligipääsu veebipõhistele kaartidele ja jälgige reaalajas sõidukite ja kullerite asukohta, kasutades mobiilirakendust või veebibrauserit.

LAHENDUS, MIS ON MÕELDUD KULLERITE TÖÖ LIHTSUSTAMISEKS

Pakkuge kiiret, kvaliteetset ja mugavat ukselt-uksele kullerteenust, ilma, et peaksite protsesside ja logistika pärast muretsema. Automatiseerige meie lahenduste abil töövoog, alates tellimuse vormistamisest kuni kauba kättetoimetamiseni ja te ei pea enam muretsema, et mõni telimus ununeb täitmata. Kulleritel ei ole tööülesannete täitmiseks vaja midagi muud kui mobiiltelefoni.

PROTSESSIDE DIGITALISEERIMINE

Saate luua automaatseid kütusekulu ja sõiduteekondade raporteid, digitaalseid vorme ja koguda elektroonseid allkirju kauba üleandmise tõendamiseks.

EFEKTIIVSEM PLANEERIMINE

Teil on selge ülevaade sõiduteekondadest, kütusekulust, töötajate tööajast ja pooleliolevatest ning täidetud tööülesannetest, et efektiivsemalt planeerida uusi tellimusi ja arvestada kulusid.
OEM_96

AUTOMAATSED KORDUVAD TELLIMUSED

Saate luua korduvaid tööülesandeid, ilma et peakiste iga kord samu kliente uuesti süsteemi sisestama.

TÖÖÜLESANNETE DIGITAALNE JUHTIMINE

Telefoni teel ülesannete jagamine on tülikas ja tihti ei jõua vajalik informatsioon inimesteni õigeaegselt, mis omakorda tähendab, et teenused hilinevad. Meie tööülesannete haldamise lahenduse abil saate ülesandeid jagada mugavalt läbi mobiilirakenduse ja teile tuleb teadaanne, kui töö on vastu võetud või lõpetatud. Lisaks on teil ülevaade töötajate asukohast, mis võimaldab ülesandeid jagada optimaalselt.

Loe lisaks →

ÜLEVAADE TÖÖDE EDENEMISEST

Teil on reaalajas ülevaade alustamata, pooleliolevatest ja lõpetatud töödest. See võimaldab teil ressursse paremini planeerida ja lõpetada tööülesanded õigeaegselt.

AUTOMAATSED TEAVITUSED

Teile saadetakse automaatne teavitus, kui töötaja on tööülesande vastu võtnud, tööga alustanud või selle tehtuks märkinud.

TÖÖAJA JÄLGIMINE

Saate täpselt arvestada töötajate tööaega, et tasustada neid tunnitöö alusel või et tulevikus paremini arvestada sarnaste tellimuste täitmiseks kuluvat aega.

VAJADUSPÕHINE PAIGALDAMINE

Paigaldame lahendusi kõigile sõidukitüüpidele teile sobival ajal ja kohas. Samuti aitame eemaldada juba paigaldatud seadmeid. Meie paigaldajatel on pikaajaline kogemus ja põhjalik väljaõpe, et tagada kvaliteetne teenus. Võite julgelt oma sõiduki meie hoolde jätta. 

27723147 – white puzzle pieces on white background

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks