Bussifirmad

Bussijuhid saavad välja arvutada optimaalseid sõiduteekondi ja teavad täpselt, mis kell nad kuhu jõuavad. Samuti suudab meie lahendus reaalajas tahhograafiandmeid lugeda ning neid ka visuaalselt kuvada, tuues välja sõidu-, töö- ja puhkeaja.

MIKS KASUTADA FLEET COMPLETE’I LAHENDUSI?

BUSSIDE GPS-JÄLGIMINE
Jälgige kõigi busside asukohta ühelt ekraanilt ja omage selget ülevaadet, kus bussid parajasti asuvad ja kui palju aega neil kulub sihtkohta jõudmiseks. Teil on selge ülevaade bussijuhtide töö- ja puhkeajast.
KÜTUSEKULU JÄLGIMINE
Hoidke kütusekulu kontrolli all. Saage automaatseid teavitusi, kui kütuse maht paagis järsult väheneb. Kütuseinformatsiooni jälgimine võimaldab lisaks analüüsida kütusekulu erinevate busside ja juhtide lõikes.
electronic-logging-devices
TAHHOGRAAFIANDMETE AUTOMAATNE ALLALAADIMINE
Saate tahhograafiandmed alla laadida üle mobiilivõrgu paari klikiga siis kui teil parajasti vaja on. Teil on täpne ülevaade, kas bussijuht on töö- ja puhkeajast kinni pidanud ja kui kaua on tal veel sõiduaega näinud.
AUTOMAATSED TEAVITUSED HOOLDUSTE KOHTA

Hoidke oma bussid töökorras neid õigeaegselt hooldades. Saate seadistada automaatseid meeldetuletusi lähenevatest hooldusest SMS-i või e-kirja teel. Teil on ülevaade, kui palju kilomeetreid või päevi saab üks või teine buss enne hooldusesse minekut veel sõita ning kõik tehtud hooldused on süsteemist tagasiulatuvalt ülesleitavad.

icon3
ÖKONOOMSE SÕIDUSTIILI HINDAMINE
Motiveerige töötajaid ökonoomsemalt sõitma. Mobiilirakendus annab autojuhtidele tagasisidet nende sõidustiili ökonoomsuse kohta ja bussijuhid saavad oma tulemusi teiste juhtidega võrrelda ning hinnata, kuidas nende sõidustiil on ajajooksul muutunud.

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks

KLIENDILOOD

FIMA

FIMA

Ülevaade FIMA on juhtiv nutikaid infrastruktuurilahendusi pakkuv ettevõte Balti riikides, mis on tegelenud suuremahuliste avaliku ja erainfrastruktuuri kaasajastamise projektidega ligi 30 aastat. End selliselt positsioneeriv ettevõte peab rakendama kaasaegseid ja...

read more
J.R. Company GmbH

J.R. Company GmbH

Ülevaade JR Company GmbH, mille peakontor asub Karlsdorfis, asutati 2002. aastal. Transpordiettevõte on UPS-i lepingupartner Steiermargi, Kärnteni ja Ida-Tirooli alates 2004. aastast. Ettevõttes on umbes 180 töötajat ja 120 sõidukit ning tegevusala on laienenud ja...

read more