DIGITAALNE SÕIDUMEERIK

Tahhograafiandmete automaatne allalaadimine säästab aega ja raha.

Küsi pakkumist

MIKS DIGITAALNE SÕIDUMEERIK?

 

Seadustest tulenevalt peab sõiduki andmeid alla laadima iga 90 päeva tagant ja juhi andmeid iga 28 päeva järel. Selleks, et saada tahhograafiandmeid kätte sõidukist, mis on kontorist eemal, on kõige mugavam kasutada andmete kauglugemise lahendust. See aitab kokku hoida tööaega ja vältida olukordi, kus füüsiliselt pole andmeid võimalik alla laadida.

Lisavõimalusena pakume kaardihotelli lahendust, mis tähendab seda, et te ei pea enam muretsema manuaalselt andmete allalaadimise pärast, vaid meie rakendus kannab hoolt selle eest, et andmed saaksid õigel ajal automaatselt alla laetud.

19500115 – portrait of a handsome young happy man using digital tablet
electronic-logging-devices

TAHHOGRAAFIANDMETE KAUGLUGEMINE

Digitaalse sõidumeeriku (tahhograafi) eemalt allalaadimine on mõeldud sõidumeerikute andmete kogumise ja haldamisega seotud tegevuste lihtsustamiseks ja aja kokkuhoidmiseks. Juht ei pea enam oma kaarti depoos esitama ega kasutama käsitsi allalaadimiseks USB pulka, mis on sageli aeganõudev ja tülikas, vaid andmeid on võimalik sõiduki teeloleku ajal koguda automaatselt.

AUTOMAATNE ANDMETE LUGEMINE

Pakume ka kaardihotelli lahendust, mis tähendab, et saate andmete allalaadimise automatiseerida. Saame seadistada kindla kuupäeva, millal andmed alla laetakse ja te ei pea enam muretsema, et see meelest läheks. Teie kasutuses on aruanded, mis võimaldavad maksimeerida tööaega ja tagada töö- ja puhkeajast kinnipidamine.

Daily-Tasks-Icon-96

KUIDAS LAHENDUS TÖÖTAB?

Soovitud masinasse paigaldatakse GPS-seade, mis lisaks sõidumeeriku andmetele suudab lisateenusena näidata erinevaid aju parameetreid, näiteks kütuseandmed, veose temperatuur, teljekaal, rehvirõhk, väline toitepinge, aku laetus ja sõita jäänud distants.

TERVIKLIK LAHENDUS

Meie sõidumeeriku teenused annavad teile põhjaliku ülevaate juhi tegevusest ja asukohast läbi veebirakenduse. Süsteemis nähtavad aruanded võimaldavad maksimeerida tööaega ning jälgida, et juhid peavad töö- ja puhkeajast kinni.

Terviklik autopargi haldamise lahendus võimaldab efektiivsemalt juhtida tööjõudu ja tööülesanded, planeerida optimaalseid sõiduteekondi ning motiveerida juhte sõitma ökonoomsemalt.

 

61964917 – plain truck fleet
Daily-Tasks-Icon-96

OLULISEMAD NÕUDED

Juhi lubatud sõiduaeg päevas on üheksa tundi. Peale nelja ja poole tunnist sõiduaega peab juht tegema 45-minutilise pausi. Regulaarne puhkeaeg ööpäevas 11 tundi ja nädalas 45 tundi.

REAALAJAS ÜLEVAADE TÖÖ- JA PUHKEAJAST

Teil on reaalajas ülevaade, kus veokid asuvad, kui kaua nad on järjest sõitnud, millal peaks olema järgmine puhkepaus, kui palju sõiduaega on vaadeldavasse nädalasse jäänud jne.

transport-ico

LISAVÕIMALUSED

Pakume põhjalikku veebipõhist GPS-jälgimise ja liikuva meeskonna haldamise lahendust, mis töötab internetibrauseris või teie nutiseadmes ning annab reaalajas selge ülevaate just teile vajalikest võtmenäitajatest, nagu kütusekulu, tööaeg, sõidukite asukoht, temperatuur, sõidustiil.

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks