Ettevõttest

ROHKEM KUI AUTOPARGI HALDUS

Fleet Complete on rahvusvaheline tarkvaraettevõte, mis asutati 2000. aastal Tony Lourakis & Andrew Merisanu poolt ja mis esialgu keskendus eelkõige telemaatika lahenduste pakkumisele logistika ja kullerteenuste valkdonnas. Tänaseks on Fleet Complete ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise IoT lahenduste pakkuja, kes haldab ülemaailmselt üle 400 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu.

2018. aastal omandas Fleet Complete Eestis ja Skandinaavias tegutseva telemaatiketeenuste pakkuja, Ecofleeti. Enne tehingut kuulus 50 protsenti ettevõttest Skype’i eestlastest kaasasutajate poolt loodud investeerimisettevõttele Ambient Sound Investments. Ecofleeti juhtkond jätkas ettevõtte juhtimist Baltikumis ja Skandinaavias ka pärast tehingut.

Fleet Complete keskendub Eestis GPS-põhistele sõiduki- ja meeskonnahaldamise lahendustele. Fookus on autopargi ja töövoogude optimeerimisel, mis meie klientide sõnul on aidanud neil vähendada kulusid ning suurendada tulusid. Meie tootevalikus on sobilikud standardlahendused kõikidele masinaparkidele, soovi korral pakume ka skaleeritavaid erilahendusi. Meie tugevuseks on spetsialistidest koosnev meeskond, pidev arendustöö, kvaliteetne paigaldus ning kliendikesksus. Oleme pakkunud lahendusi näiteks põllumajandus-, logistika-, transpordi-, energia-, telekommunikatsiooni-, teenindus-, ehitus-, pääste-, järelvalve-, meelelahutus- ja finantsvaldkonnas tegutsevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele. Baltikumis kasutab Fleet Complete lahendusi üle 50 000 sõiduki.

Meie lahendus automatiseerib igapäevased autopargiga seotud tegevused ning annab reaalajas selge ülevaate kliendile vajalikest võtmenäitajatest. Me pakume klientidele kvaliteetset ja reaalset kasu toovat teenust – meil on palju kogemusi ja tahame seda sinuga jagada.

Meie kliendid: G4S, DSV, Telia Sonera Group, Schindler, Scania CER ja veel 6000 ettevõtet.

EAS_RGB_Paldiski
Projekti eesmärgiks on tekitada ajavahemikul 2019-2020 Tartusse võimekus hooldada, pakkuda tuge ning arendada Fleet Complete olemasolevaid tarkvarasüsteeme ning liidestada need Fleet Complete globaalse tarkvaraplatvormiga.

Toetuse summa 132 194,40 eurot

Müügiosakond

Jaanus Truu

Jaanus Truu

Baltikumi tegevjuht, juhatuse liige

Matis Indov

Matis Indov

Ekspordidirektor

Saage tuttavaks Mattiga

Matt on aus, usaldusväärne ja töökas inimene. Matt saab edukalt hakkama nii isiklike kui ka tööalaste ülesannetega, olles efektiivne ja hea probleemide lahendaja.

Tema mantra “alati aidata hädasolevat inimest”, on aidanud tal saavutada edu nii isiklikus kui ka tööalases elus.

Matt on alati valmis tegema enamat kui nõuab ametikoht ja ta ei karda teha musta tööd. Tema “teeme ära” suhtumine motiveerib ka kaastöötajaid ja ta on inimene, kes poeb klientide hinge ja kelle kohta on neil alati paar head sõna öelda.

MEIE PÕHIVÄÄRTUSED

EST_FC_Company_Values_1080x1080

Inimesed

Meie ettevõtte inimesed on pühendunud, innovaatilised ja entusiastlikud, kelle eesmärgiks on olla edukad. Tugev ettevõtlik meeskonnavaim ja lõbus, andekatest inimestest koosnev töökeskkond on aidanud kaasa ettevõtte kiirele kasvule ja uute võimaluste tekkele. Järgime igapäevaselt meile kohalduvaid nõudeid.

KLIENDIKESKSUS

Meie äri keskmes on klientide huvid ja vajadused. Soovime pakkuda klientidele lisaväärtust ja olla parimad igas valdkonnas, olgu selleks siis tootearendus, kasutajakogemus või klienditugi. Meie eesmärgiks on aidata ettevõtetel saavutada edu, lisades nende tööprotsessidesse efektiivsust ja aidates neil kasvatada äri.

PARTNERID

Telemaatika ja asjade interneti (IoT) lahenduste pakkujana teeme koostööd ainult parimate mobiilsideoperaatoritega, kes suudavad tagada turvalise võrguteenuse. Seetõttu teeme eksklusiivset koostööd ainult juhtivate telekommunikatsiooniettevõtetega.

 

PRODUKTIIVSUS

Tänu andekatele inimestele ja innovaatilisele lähenemisele oleme kõigis oma tegemistes produktiivsed. Leiame võimalusi, et täita igapäevaülesandeid nutikamalt ja anname kõiges endast parima.

 

KVALITEET

Kliendid usaldavad meie hoolde ärikriitilise tähtsusega teenused ja seetõttu oleme pühendunud, et järgida kõrgemaid kvaliteedistandardeid nii tootearenduses kui ka klienditeeninduses.

 

KOGUKOND

Fleet Complete’s oleme pühendunud, et aidata hädasolijaid ja arendada kogukonda. Otsime võimalusi, et anda tagasi oma panus kogukonna arengusse, olgu selleks siis vabatahtlik tegevus, sponsorlus või raha kogumine heategevuslike projektide toetamiseks.

INNOVATSIOON

Innovatsioon on meie ettevõtte keskmes. Meie ettevõtte edukuse aluseks on olnud nii väikesed kui suured innovaatilised ideed, mida viime igapäevaselt ellu. Otsime järjepidevalt võimalusi, et tõhustada ettevõtte protsesse ja jälgime seda tehes parimaid praktikaid.