AUTODE BRONEERIMISSÜSTEEM

Vähendage ettevõtte kulutusi ja ökoloogilist jalajälge!

Ühis- ja segakasutuses autopark on kasvav trend ja üha enam ettevõtteid on hakanud selles suunas mõtlema. Aga kuidas see kõik tööle panna? Fleet Complete’i ühiskasutuses olevate autode nutikas broneerimissüsteem pakub ettevõttele terviklikku tarkvaralahendust sõidukite broneerimiseks ja autopargi haldamiseks. Pakume nii riistvaralist kui tarkvaralist lahendust, et saaksite ettevõttes autod sega- või ühiskasutatavaks muuta.

Meie eksperdid aitavad analüüsida, kuidas autoparki tulemuslikumalt hallata ja kas ühiskasutuses autopark oleks teie ettevõttes või asutuses sobilik lahendus. Uuri lähemalt ja võta meiega ühendust!

Carsharing_3web

KASUTAJASÕBRALIK MOBIILIRAKENDUS

Broneeringu tegemine on väga lihtne. Rakendusse sisse logides peab töötaja valima ajavahemiku, mil tal sõidukit vaja on, sisestama sihtkoha ja kinnitama broneeringu. Süsteem saadab automaatse teavituse, kui broneering on kinnitatud koos vajalike detailidega. Broneeringu teinud autojuht saab autoukse avada mobiilirakendust või RFID kaarti kasutades.
Carsharing_2web

AUTOMAATNE SÕIDUPÄEVIK

Informatsioon sõitude kohta (sõidu algus- ja lõpppunkt, läbitud vahemaa jmt) salvestatakse süsteemi automaatselt, mistõttu on hiljem lihtne arvet pidada kõikide sõitude ja broneeringute kohta ning täita automaatselt ka sõidupäevik.
Carsharing_web

SÕIDU JAGAMINE KOLLEEGIGA

Jagage autot kolleegiga. Broneeringut tehes, küsib rakendus, kas soovite sõitu jagada. See teeb planeeritava sõidu nähtavaks ka teistele, kes broneeringut samasse sihtkohta teevad. Samuti on mugav broneeringut otse rakendusest pikendada ja auto seisukorra kohta tagasisidet anda.
Carsharing 2

KULUDE OPTIMEERIMINE

Ühiskasutuses olevate autode abil võite säästa kuni 15% – 30% autopargi halduskuludest. Autode arvu vähendamine aitab vähendada heitgaaside hulka õhus ja aitab vähendada liiklusummikuid. Andke oma panus ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.  
Carsharing 3

SELGE ÜLEVAADE AUTODE KASUTATAVUSEST

Teil on selge ülevaade, kui palju kasutatakse ettevõtte sõidukeid. Saate analüüsida, mis perioodil (nädalapäeval, kellaajal) on autode kasutus suurim. Seega saate teha kaalutletud otsuseid autopargi vähendamiseks või suurendamiseks.
Carsharing1

LIHTNE HALDAMINE

Olge kursis, kus teie sõidukid parajasti asuvad, kes töötajatest on auto broneerinud ja mis perioodiks. Samuti on teil selge ülevaade sõidukiga seotud kuludest ja saate süsteemis kulud viia broneeringu teinud osakonna alla.
hbspt.forms.create({ region: "na1", portalId: "1853738", formId: "2230128e-e731-49ea-8a72-b5ee4c5db8c7" });
“Paljudel meie töötajatel on vaja aeg-ajalt töösõite teha ja seetõttu on ühiskasutatav autopark meie jaoks parim lahendus. Fleet Complete’i süsteem aitas meil muuta sõidukite kasutamist läbipaistvamaks ja automatiseerida aruandlust.
– Veeteede Amet

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse!

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki, masinaid ja liikuvat meeskonda juhtida.