FLEET COMPLETE’i AVALIK TEADAANNE SEOSES COVID-19 VIIRUSEGA

Fleet Complete jätkab oma klientide ja partnerite toetamist ja teenindamist üle kogu maailma, jälgides koroonaviirusega (COVID-19) seotud olukorda äärmise tähelepanelikkusega ning juhindudes kõiges valitsuste ja terviseametite tegevustest ja soovitustest.

Kõige olulisem meie jaoks on meie töötajate, klientide ja partnerite tervis, ohutus ja turvalisus. Kooskõlas Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) viimaste nõuannete ja kohalike terviseametitega oleme kogu maailmas kuni uue info saabumiseni ära jätnud kõigi Fleet Complete’i töötajate ärireisid.

Samuti oleme jõustanud protokolle, mis võimaldavad kõigil kontoritöötajatel teha kaugtööd. Selline üleminek kodust töötamisele ei ole põhjustanud seni pea ühtegi tööseisakut, kuna meie teenused on pilvepõhised ning kõik meie töövahendid ja süsteemid on jätkuvalt täielikult töökorras.

Meie kohapealsed paigaldusmeeskonnad jätkavad oma tavapärast tööd, täites ülemaailmselt riiklike terviseametite soovitatud tervise- ja ohutusnõudeid.

 

Ettevõtte jätkusuutlikkuse plaan

Oleme käivitanud oma ettevõtte jätkusuutlikkuse plaani, et tagada meie klientidele ja partneritele vajalik tugi ja teenused ning jätkata tavapärast tegevust kõigi võimaluste piires.

Osana sellest plaanist oleme kutsunud kokku pühendunud COVID-19 haldusmeeskonna, mis jälgib kiireid arenguid, planeerib võimalikke stsenaariume ning tegutseb COVID-19 viiruse leviku tõkestamisel otsustavalt ja informeeritult, samal ajal tagades meie äritegevuse jätkusuutlikkuse.

Jätkame müüki, tellimuste täitmist, paigaldustöid, koolitusi ja tehnilise toe pakkumist kooskõlas meie tavapärase äritegevusega.

Küsimuste või probleemide korral pöörduge julgelt meie müügi- ja klienditoe osakondade poole.

Oleme teadlikud sellest, et olukord muutub pidevalt. Fleet Complete jätkab sündmuste arengu jälgimist nii globaalsel kui ka kohalikul tasandil ning püüab uue teabe saabudes sellest kiiresti õppida ja olukorraga kohaneda. Hoiame teid asjade käiguga kursis ning usume, et oleme piisavalt ette valmistunud erinevateks võimalikeks olukordadeks.

Praeguses sündmuste keerises võite olla kindlad, et kogu Fleet Complete meeskond teeb kõik selleks, et COVID-19 pandeemiat hallata ja sellega kohaneda, pidades seejuures silmas meie töötajate, partnerite ja ühiskonna ohutust.

Siiralt teie,


Tony Lourakis
Tegevdirektor
Fleet Complete

Me oleme siin, et aidata!

Meie tiim on valmis sind aitama, kuidas iganes me saame.