Frontu + Fleet Complete integratsioon

Jälgi ja määra oma varade asukohta igal pool ja igal ajal

Lisa oma toimingutele rohkem paindlikkust Frontu + Fleet Complete’i integreerimisega.

 

  • Oma reaalajas infot marsruutide ja ülesannete kohta
  • Näe sõiduki teavet: mudel, numbrimärk ja asukoht
  • Vaata töötaja töö algus- ja lõpuaega ning kestust minutites
  • Optimeeri marsruute ja graafikut
  • Vaata kasutaja sõitude ajalugu
Screenshot 2021-09-07 at 12.39.34

Frontu + Fleet Complete’i funktsioonid sinu ettevõtte abistamiseks

Picture 1

1. Määra ülesanded lähimale autole ja tehnikule, et suurendada tõhusust, parandada reaktsiooniaega ja tõsta klientide rahulolu. Kõrvalda suhtlusvead ja muuda oma tööjõu toimimine efektiivsemaks.

2. Mõõda täpselt ülesannete kulusid, arvutades sellega seotud reisikulusid. Paku oma klientidele õiglasemat ja läbipaistvamat hinnakujundust.

Picture 12png
screenshot2

3. Jälgi eesliinitöötajaid, ülesandeid ja sõidukeid ekraanil. Tsentraliseeritud vaade sujuvamaks töö tegemiseks.

4. Enam ei sõltu sa WiFi- või internetiühendusest ega pliiatsist ja paberist. Tööta võrguühenduseta ja kogu digitaalallkirju, et ülesandeid kiiremini edasi liigutada.

screenshot4
AdobeStock_48919351-for-web-1

Tööstusharud

Kohanda mooduleid vastavalt oma valdkonna vajadustele.

  • Rasketehnika
  • Turvateenused
  • Kommunaalteenused
  • Kinnisvarahooldus
  • Müügiautomaadid

Kasutusnäited

Teenuse/tööriista kontseptsiooni ei saa paremini tõestada kui avatud turul katsetades. Siin on mõned näited meie klientidelt.

Keskkonnanõuetele vastavaid lahendusi pakkuv jäätmekäitlusettevõte vajas toodet erinevate jäätmete kogumiseks, transportimiseks ja töötlemiseks. Lahendus peaks ideaalis ühendama konteinerite haldamist, autojuhte ja eesliini töötajad. Frontu + Fleet Complete’i kombinatsioon sobib sellele kliendile nagu valatult, rahuldades tema vajadusi ja lihtsustades väliteeninduse haldamise väljakutseid.

AdobeStock_277503079-1-min
Kes on Frontu kasutajad?

Frontu on väliteenuste haldamise tarkvara pakkuja, kes keskendub eesliinitöötajatega seotud teenustele. Pakume digitaalset lahendust raskeseadmete, müügiautomaatide, rajatiste haldus-, kommunaal-, turva-, kütte- ning ventilatsioonitööstuse ettevõtetele. Pakume mitmekülgset funktsionaalsust ja kohandatud lisandmooduleid, et parandada väliteenuste haldamise kogemust.

Kes on Fleet Complete kasutajad?

Fleet Complete on maailma kõige kiiremini kasvav telemaatikateenuse pakkuja, pakkudes GPS-jälgimislahendusi ja varahaldustarkvara, andes ettevõtetele ülevaate ja operatiivjuhtimise võimaluse oma sõidukite, liikuvate töötajate, kauba ja statsionaarsete varade kohta.

Miks peaksin integreerima Frontu ja Fleet Complete rakendused?

Selleks, et ühendada oma sõidukite ja varade jälgimine ja juhtimine kohapealse teeninduse haldamisega. See on ideaalne teenuste pakett kaasaegsele ettevõttele, kes soovib omada ülevaadet oma varade ja tööjõu kohta.

Kas pakute tasuta prooviversiooni?

Jah, tasuta prooviversioon on saadaval.