J.R.

Ülevaade

Turvateenuseid pakkuv G4S jälgib Fleet Complete abil oma patrullsõidukeid ja pakub auto jälgimise võimalust ka oma klientidele. Turvateenuste puhul on väga oluline omada ülevaadet, kus kõik patrullautod hetkel asuvad – ilma selleta ei saa pakkuda kliendile piisavalt kvaliteetset teenust ja kiiret reageerimisaega.

Fleet Complete süsteemis saab G4S alarmi korral leida asukohale lähima vaba patrullsõiduki ja tänu sellisele optimeeritud tegevusele jõuab turvafirma töötaja kohale minimaalse ajaga.

“Sõidukite turvaline juhtimine ja jälgimine on meie äri seisukohast väga oluline. Paindliku ja usaldusväärse koostööpartnerina on Fleet Complete loonud meile tööriistad, mille abil saame pakkuda optimaalseid lahendusi ka oma klientidele.“ – G4S teenusejuht Reiko Tääker.

 

Sõidukite turvaline juhtimine ja jälgimine on meie äri seisukohast väga oluline. Paindliku ja usaldusväärse koostööpartnerina on Fleet Complete loonud meile tööriistad, mille abil saame pakkuda optimaalseid lahendusi ka oma klientidele.

Reiko Tääker

G4S teenusejuht
  • Patrullautode asukoht
  • Aitab leida lähima patrulliauto

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks