GPS LAHENDUSED SÕIDUKIPARGI HALDAMISEKS

Pane tarkvara enda jaoks tööle ning langeta andmetest lähtuvaid otsuseid

Loe lähemalt
Kliendi vajadustest lähtuv lahendus

Personaalne kliendihaldus

Kliendi vajadustest lähtuv lahendus

Kuni 25% väiksem kütusekulu

Kliendi vajadustest lähtuv lahendus

Kuni 30 min säästetud tööaega päevas

Kliendi vajadustest lähtuv lahendus

Eestis arendatud platvorm

TEGEVUSALAD

Veondus ja laondus

Planeerige optimaalseid sõiduteekondi ja olge kursis, kus teie kullerid parajasti asuvad. Teil on selge ülevaade, kui palju aega kulub kaupade laiali vedamiseks, mis aitab teil anda klientidele täpset informatsiooni kulleri saabumise aja kohta ja täita nende ootusi.

Loe lisaks →

Transport ja logistika

Olge kursis, kus teie sõidukid parajasti asuvad ja hoidke silm peal veose temperatuuril. Võite kindel olla, et teie veetav temperatuuritundlik kaup jõuab kohale ideaalses olukorras. Teil on selge ülevaade veoki kütusekulust erinevate marsruutide lõikes.

Loe lisaks →

Avalik haldus ja riigikaitse

Olge kursis, kus sõidukid asuvad. Lisaks saate kasutada tööülesannete digitaalse haldamise lahendust, mis aitab teil meeskonnasiseselt mugavalt jagada tööülesandeid ja planeerida efektiivsemalt objektide külastusi.

Loe lisaks →

OEM_96

Teehooldus

Omage reaalajas ülevaadet hooldatud ja hooldamata teedest, mõõtke täpselt kulunud soolakogust ja teede libedust. Teil on selge ülevaade, kus teehooldusmasinad asuvad ja millised teed on hooldatud ja millised mitte.

Loe lisaks →

Töötlev tööstus

Olge kursis, kus teie masinad ja sõidukid asuvad. Teil on reaalajas ülevaade seadmete asukohast ja liikumistrajektoorist. Samuti on teil selge ülevaade töötajate tööajast ja tehtud ületundidest.

Loe lisaks →

Elektrienergia ja gaas

Teil on reaalajas ülevaade, millisel objektil töötajad parajasti asuvad. See võimaldab teil jagada tööülesandeid asukohapõhiselt ja samuti töötajatele kiiresti abi saata ootamatute olukordade korral.

Loe lisaks →

map_024-location-marker-warning-pin-alert-96

Põllumajandus

Hoidke silm peal põllutöömasinatel ja mõõtke lisaseadmete tööaega ning omage ülevaadet kütusekulust.

Loe lisaks →

Ehitus

Automatiseerige tööaja arvestus ja planeerige efektiivsemalt tööjõudu. Meie lahenduse abil saate reaalajas jälgida ehitusobjektil olevaid seadmeid ja masinaid.

Loe lisaks→

Kliendilood

Kliendilood

KLIENDILOOD

Võtke meiega ühendust!

Leiame koos võimalused, kuidas saame aidata teie autopargil saavutada edu.