Kuidas lisada oma veebipoele pangalingid Maksekeskus.ee abil?

1. Loo oma veebipoe kasutustingimuste lehekülg. Selleks klikka peamenüü kõrval olevat nuppu “+Lisa”, anna lehele sobilik pealkiri, veendu, et lehe mall on “Common page” ja muuda see menüüst peidetuks.

Picture 16

2. Seejärel klikka lehel olevat “+” märgiga nuppu.

Picture 17

3. Avanevas siualade valikus vali “Tekst” ning pane oma veebipoe tingimused kirja. Teksti vormidamiseks kasuta tektsitööriista vorminguid ning ära muuda teksti suurusi manuaalselt — sedasi jääb lõpptulemus mobiilisõbralik ja kõige parem. 

Picture 18

4. Kui tingimused on kirja pandud, kopeeri aadressi ribalt lehe URL. Seejärel lisa veebilehe jalusesse Kasutustingimuse link. Selleks lisa jalusesse tekstiala ning kirjuta sinna “Veebipoe kasutustingimused”, seejärel tee tekst aktiivseks ning lisa tekstitööriista abil eelnevalt kopeeritud URL ning vajuta ENTER. Kui see on tehtud, korda sama Privaatsustingimustega.

Picture 19

5. Kui tingimused on lisatud, siis klikka “Pood”, seejärel “Seaded”, vali seadete menüüst “Makseviisid” ning lõpuks “Lisa maksevahendaja”.

Picture 20

6. Avanevas vaates klikka Maksekeskuse järel olevat sinist “Lisa” nuppu.

Picture 21

7 . Seejärel toimi avanevas vaates antud juhiste järgi.

Esmalt loo endale Maksekeskuse konto. Alustamiseks klikka SIIA.  Kui konto on loodud, siis logi sisse maksekeskus.ee keskkonda. Kui oled Maksekeskuse iseteenindusse sisse loginud, ava menüüst Seaded > API. Kopeeri Poe ID (shop ID) ja API salajane võti (secret key) Voos nähtaval lehel olevatele vastavatele väljadele. Viimase sammuna tuleb sul valida makseviisid, mida soovid kasutada. 

Picture 22