Kuidas luua veebipoodi?

1. Alusta oma konto loomisega “Alusta siit” nupust.

Picture 1

2. Vali endale sobiv kujundus (soovitus: Anchorage, Sapporo või Santiago)

Picture 2

Kuidas ehitada veebipoodi?

1. Ava avalehe seaded. Selleks klikka alla paremal nurgas nupukeste ikooni.

Picture 3

2. Veendu, et avalehe mall on “Product List”. Kui see nii ei ole, klikka kastil “mall” ja vali rippmenüüst “Product list” ning vajuta “salvesta”.

Picture 4

3. Loo oma lehele nüüd soovitud katergooriad. Näiteks “Pearoad”, “Magustoit” ja “joogid”. Selleks klikka peamenüü järel olevat nuppu “+Lisa”. Kirjuta kategooria lehele soovitud nimi ning veendu, et lehe mall on “Product list”.

Picture 5

4. Korda sama kuni kõik soovitud kategooriad on lisatud. 

Picture 6

5. Lisa Kategooriatele pildid. Selleks klikka lehe all ääres oleval tööriistaribal “Failid”, lae soovitud failid üles ning seejärel lohista failipaneelist sobiv fail katergooria pildi kohale.

Picture 7

6. Kui kõigile kategooriatele on pildid lisatud, alusta konkreetsete toodete lisamisega. Selleks mine kategooria lehele, kuhu soovid tooteid lisada ning klikka “+Lisa alamleht”. Seekord veendu, et lehe mall oleks “Product”.

Picture 8

7. Kui tooteleht on loodud, lisa tootepilt ning kirjeldus. Selleks klikka alumisel tööriistaribal “failid” ja lohista soovitud pilt tootepildi alale. Seejärel klõpsa tootepildi kõrval olevale tekstialale ning lisa kirjeldus.

Picture 9

8. Nüüd ei ole vaja teha muud kui lisada tootelehele ostunupp. Selleks klikka tekstikasti all olevat plussmärki.

Picture 10

9. Avanevas sisutüüpide valikus klikka “Veel” ning seejärel vali “Ostunupp”.

Picture 11

10. Kui ostunupp on lisatud, tekib hüpikaknana uue toote lisamise võimalus. Loo uus toode — täida vajalikud väljad ning vali kas ostunupul kuvatakse ainult tekst või tekst koos hinnaga. Korda samu samme kuni kõik soovitud tooted on kategooriatesse lisatud. 

Picture 12

11. Täida poe seaded. Selleks klikka alumisel tööriistaribal “Pood” ning avanevas menüüs “Seaded”. Kui kõik vajalikud poe andmed täidetud, on veebipood põhimõtteliselt valmis.

Picture 13