SÕIDUKITE JÄLGIMISLAHENDUS

Optimeerige ettevõtte autoparki ja kulusid ning looge uusi ärivõimalusi, pakkudes klientidele kvaliteetsemat teenust.

Küsi demo

MEIE LAHENDUSED

SÕIDUKITE GPS-JÄLGIMINE KAARDIL

Jälgige kõigi ettevõtte sõidukite asukohta ühelt ekraanilt ja omage selget ülevaadet, kus sõidukid ja töötajad parajasti asuvad ja kui palju aega neil kulub mingi tööülesande täitmiseks või objekti külastamiseks.
graphics-GUTS-6

AUTOMAATSED ARUANDED

Saate luua ja allalaadida raporteid kõigist tegevustest, nagu sõiduki läbisõit, kütusekulu, sõiduaeg, jõude- ja seisuaeg, autode kasutatavuse statistika, hoolduste ajad jpm. Kõiki raporteid on võimalik vaadata nii Fleet Complete’i süsteemis kui eksportida PDF või Exceli XLS formaati. Samuti saate tellida regulaarseid aruandeid emailile.

TÖÖÜLESANNETE DIGITAALNE JUHTIMINE

Planeerige tööülesandeid ja tööjõudu ette ja jagage tööülesandeid otse töötaja mobiiltelefoni. Teil on reaalajas ülevaade pooleliolevatest ja lõpetatud töödest ning süsteem saadab teile automaatseid teavitusi, kui tööülesanne on lõpetatud. Seega olete alati kursis, millised tööülesanded on lõpetatud ja millised mitte ja saate klienti tööülesannete progressist kursis hoida.
POI-alert

VARA VALVAMINE

Hoidke oma varal silm peal. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate, kus ettevõtte sõidukid, masinad ja seadmed parajasti asuvad. Saage automaatseid teavitusi, kui mõni masin või sõiduk on määratletud alast väljunud või kui auto aku hakkab tühjenema.

ÖKONOOMSE SÕIDUSTIILI HINDAMINE

Motiveerige töötajaid ökonoomsemalt sõitma. Mobiilirakendus annab autojuhtidele tagasisidet nende sõidustiili ökonoomsuse kohta ja juhid saavad oma tulemusi teiste juhtidega võrrelda ning hinnata, kuidas nende sõidustiil on aja jooksul muutunud.
Easy-to-use

SÕIDUKITE KASUTATAVUSE ANALÜÜS

Ettevõtte töötajate ühiskasutuses olevate autode haldamiseks loodud ühtne digitaalne broneerimissüsteem võimaldab analüüsida, kas ettevõttes on ühiskasutuses olevaid autosid piisavalt või on mõni auto pidevalt parklas, s.t. tegelikult on ettevõttel sõidukeid rohkem kui reaalselt vaja on. Saate analüüsida autode kasutatavust sõidukite, päevade, inimeste ja osakondade kaupa.

Tekkis huvi?

“Ettevõtte investeeringutasuvus on tänu Fleet Complete’ile olnud märkimisväärne. Minevikus oli meil probleeme sõidukite asukoha tuvastamisega, mis tähendas ligi $160,000 suurust kulu sõiduki kadumisel.”
– Terence Schofield, Ohutuse juht

APPS TRANSPORT

Tarkvaralahendus, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele paremat teenust”  

Guy Broderick – APPS Transport
Värbaja ja autojuhtide koolitaja

YUMMY CATERING

"Yummy Catering on kaasaegne ettevõte, seega soovime, et meie partnerid oleksid samuti innovaatilised. Katsetame alati uusi tehnoloogiaid ja trende, mis aitavad meil olla efektiivsemad. Fleet Complete võimaldab meil pakkuda autojuhtidele igapäevaste tööülesannete täitmiseks innovaatilisi lahendusi."

Leno Cardoso - Yummy Catering
CEO

B&P ENTERPRISES

"B&P omab 200 sõiduki suurust autoparki ja meil on üle 400 jälgitava seadme. Meil oli raske kõigil seadmetel silma peal hoida." 

James Hinton - B&P
Tervise ja ohutuse juht

 

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse!

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki, masinaid ja liikuvat meeskonda juhtida.