Oil pump

Ülevaade

Ettevõte asutati 1972. aastal ja selle peakontor asub Lloydminsteris. L&L Oilfield on ehituse ja naftapuuraukude hoolduse valdkonnas turuliider. Ettevõtte edu aluseks on pühendunud ja andekad töötajad. Lisaks heale klienditeenindusele keskendub ettevõte ka mitmekülgsesse töötajate ohutusprogrammi, mis eristab teda teistest ettevõtetest.

“Kütusehind oli samuti üks murekoht. Meil on väga suur autopark ja iga kokkuhoitud dollar omab tähtsust.”

– Jack Reckwell

Väljakutse

L&L kliendid asuvad 100 km raadiuses ja seetõttu on väga oluline leida optimaalsed sõiduteekonnad, pakkudes samal ajal kiiret teenindust. Ettevõttel on 117 sõidukit, s.h. raskeveokid, kraanad ja sõiduautod. Nii suure autopargi haldamiseks vajas ettevõte tarkvaralahendust, mis aitaks tagada töötajate ohutuse ja aitaks sõidukite asukohta jälgida.

“Tänu sellele, et meil on ülevaade töötajate sõiduteekondadest, saame neil silma peal hoida, et tagada nende turvalisus teedel, mis on meie jaoks väga oluline.”

– Jack Reckewell

Kasu

Peale Fleet Complete’i tarkvaralahenduse kasutuselevõttu märkas juhtkond, et õnnetuste arv vähenes 15% võrra. Samuti on Fleet Complete aidanud neil kaitsta sõidukeid koguväärtuses $7,000,000. Hiljuti üks ettevõtte auto varastati ja tänu GPS-jälgimisseadmele leiti auto kiiresti üles ja ettevõte ei pidanud kannatama kahju.

 

Saame juhtida oma ettevõtet kindla teadmisega, et meie sõidukid on Fleet Complete poolt kaitstud.
Jack Reckwell

Operatsioonide juht
  • Ettevõte asutati 1972. aastal Lloydminsteris
  • 117 sõidukit
  • 15% vähem õnnetusi
  • Said kiirest jälile varastatud sõidukile

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks