Ülevaade

LT Energy Services loodi 2007. aastal kogenenud ekspertide poolt. Ettevõte tegeleb energia sektori jaoks vajalike seadmete rendiga. Ettevõte kasvas kiiresti ja laiendas tegevust erinevates osariikides. Kokku haldavad nad 275 masinat ja 68 sõidukit.

LT Energy Services eesmärgiks on kindlustada töötajate turvalisus objektidel ja pakkuda neile kaasaegseid töövahendeid, et panustada ettevõtte kiiresse kasvu.

“Me haldame väga kalleid seadmeid ja meie jaoks on oluline, et need on kaitstud. Maksame seadme eest keskmiselt $10,000 – $200,000 ja Fleet Complete teenused on igati vajalikud.”

– Chad Jackson

Väljakutse

Ettevõtte tegutseb konkurentsitihedal turul, kus kiire reageerimine klientide murdele on oluline. On oluline, et teenindusmeeskond jõuaks kliendini õigeaegselt. Varasemalt oli ettevõttesiseselt väga palju kõnesid erinevate inimeste vahel ja seetõttu tunti vajadust protsessi lihtsustada. Samuti sooviti leida lahendus, mis tagaks meeskonnaliikmete turvalisuse. LT Energy Services vajas usaldusväärset jälgimise ja raporteerimise tarkvara, mis muudaks ettevõtte protsesse lihtsamaks. Samuti soovis ettevõte jälgida lisakulu tekitavaid juhtumeid, nagu kiiruseületused, rehvide kulutamine, suurenenud kütusekulu.

Lahendus

Chad Jackson lisas, et investeering Fleet Complete tarkvarasse on igati ära tasunud. LT Energy Services võttis kasutusele 275 vara jälgimise seadet ja 53 sõidukite jälgimise seadet, et omada reaalajas ülevaadet sõidukite ja seadmete asukohast. Tänu meie lahendusele saab ettevõte jälgida 275 seadet ühelt ekraanilt.

Fleet Tracker MGS200 ja Asset Tracker AT1000

Sõidukite jälgimise lahenduse abil on ettevõttel ligipääs ärikriitilistele andmetele ja ülevaade sõiduki kiirusest, aku seisukorrast, mootori töökorrast ja diagnostikast.

“Kui kliendid rendivad meie seadmeid, ootavad nad parimat teenindust. Mõnikord tuleb ette tehnilisi rikkeid ja meile helistavad vihased kliendid, kes soovivad, et nende seadmed parandatakse kiiresti. Meie jaoks on oluline, et õigete teadmistega lähedal olev tehnik jõuaks kohale nii kiiresti kui võimalik.”

– Chad Jackson

Fleet Complete lahendused muutsid lihtsamaks kommunikatsiooni dispetšerite ja juhtide vahel ja kiirendasid kliendini jõudmise aega.

Selge ülevaade, kus autojuhid parajasti asuvad ja kas nad on hõivatud või mitte ning kui kaua neil kulub objektile jõudmiseks, on aidanud dispetšeritel jagada tööülesandeid parimal võimalikul viisil, säästes töötajate sõiduaega ja ettevõtte kulusid. Samuti on ettevõttel olemas digitaalsel kujul vajalikud vormid ja aruanded hilisemaks raporteerimiseks.

Kasu

Fleet Complete võimaldab ettevõtetel nagu LT Energy Services kasutada tervikliku süsteemi, mis võimaldab neid efektiivsemalt tööd korraldada.

“Juhid teavad, et meil on ülevaade sõiduki kasutamise kohta ja see on muutnud nende sõidustiili ökonoomsemaks.”

– Chad Jackson

LT Energy juhid sõidavad enamasti üksinda ja nende ohutus on ettevõtte jaoks väga oluline. Omades reaalajas ülevaadet, kus sõidukid asuvad, võimaldab õnnetusjuhtumi korral kiiret reageerimist. Samuti märkas juhtkond, et juhtide sõidukäitumine on peale Fleet Complete lahenduse kasutuselevõtmist tunduvalt paranenud ja kütusekulu on märgatavalt vähenenud.

Fleet Complete aitab meil proaktiivselt ennetada vargusi. Fleet Complete oli parim valik.
Chad Jackson

HSE direktor
  • Loodi 2007. aastal Houstonis
  • Spetsialiseerub seadmete rentimisele elektrienergia ja gaasi tegevusvaldkonnas
  • Omab 275 seadet vara jälgimiseks ja 68 seadet sõidukite jälgimiseks
  • Ülevaade ühel platvormil
  • Tõhusamad protsessid
  • Kiiruseületamised maanteedel on vähenenud

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks