Fleet Complete’i MGS30

Uus hea hinna-kvaliteedi suhtega “paigalda ise” GPS-jälgija

Fleet Complete aitas kulusid märgatavalt kokku hoida ja investeering tasus ennast juba väga lühikese ajaga ära.

Gennadi Gutnitsenko

Autopargi juht, Boftel

Pakume alternatiivi populaarsele seadmele MGS60 Plug’N Driver Tracker. Uus Fleet Complete’i MGS30 kasutab kaasaegseimat GPS-tehnoloogiat. Lisaks on sellel mitmeid muid eeliseid:

 

  • Uusimal GPS-tehnoloogial põhinev automaatse sõidupäeviku ja autopargi haldamise lahendus
  • Lihtne paigaldada auto akule – saate kohe sõitu alustada, ilma et vajaksite pikendusjuhtmeid või peaksite külastama töökoda
  • Sobib igat tüüpi sõidukitele, sh elektriautodele
  • Tarkvara tasuta automaatne uuendamine SIM-kaardi kaudu
  • Sama hinnaga nagu MGS60 Plug’n Drive (OBD-lahendusega)
Fleet Complete MGS30

Tekkis huvi?

Lisateabe saamiseks toote ja hinna kohta helista numbrile+372 682 9500 või saada päring.

coin-stack-96

Sõidukipargi haldamine põhineb nüüd uusimal GPS-tehnoloogial

Ostes uue MGS30, saate kasutada uusimal GPS-tehnoloogial põhinevat automaatset sõidupäevikut, pidada arvestust töösõitude eest saadava kompensatsiooni üle ja hallata autoparki. 

coin-stack-96

Lihtne paigaldada – ilma lisakuludeta

Uus Fleet Complete’i MGS30 riistvara tuleb monteerida sõiduki akule, milleks kulub ainult mõni sekund, ning puudub vajadus OBD-pistikupesa järele. Olles ühendanud seadme sõiduki akuga, saate kiiresti ja hõlpsalt sõitu alustada. Sellega hoiate kokku tarbetuid paigalduskulusid ja töökoja külastusi.

coin-stack-96

Tarkvara uuendused SIM-kaardi kaudu

GPS-i sisseehitatud SIM-kaardi kaudu saate automaatselt alla laadida meie automaatse sõidupäeviku ja autopargi haldustarkvara uuendusi, niipea kui need on saadaval. Kõik tarkvarauuendused on meie klientide jaoks tasuta, mis on telemaatikateenuste pakkujate seas ainulaadne.

Tarkvara uuendused SIM-kaardi kaudu

Fleet Complete tegeleb pidevalt uute teenuste väljaarendamisega, mis lahendavad meie 600 000 kliendi igapäevaprobleeme. GPS-i sisseehitatud SIM-kaardi kaudu saate automaatselt alla laadida meie automaatse sõidupäeviku ja autopargi haldustarkvara uuendusi, niipea kui need on saadaval. Kõik tarkvarauuendused on meie klientide jaoks tasuta, mis on telemaatikateenuste pakkujate seas ainulaadne.

 

Fleet Complete MGS030 GPS track temperature