Tulge meie partneriks.

Müüge oma lahendusi meie rakenduste veebipoes.

Lugege lähemalt, kuidas saame edukalt koostööd teha.
Täida taotlus

Kas olete sobilik partner?

Fleet Complete’i rakenduste veebipood on rahvusvaheline veebipood, kus teil on võimalus reklaamida oma tooteid ja lahendusi, mis ühilduvad Fleet Complete’i IoT (asjade interneti) platvormiga. Koostöös meie profesionaalse meeskonnaga, oleme loonud kvaliteetseid integreeritud lahendusi, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust.

Autotootjad

Fleet Complete’i tarkvara ühildub läbi suurandmete analüüsi platvormi (Connvexi) kõigi autotootjate ja autoosade tootjate süsteemidega.

Tarkvaraarendajad

Meie eesmärgiks on pakkuda parimat kasutajakogemust. Kui teie tarkvaraga integreerimine, aitab meil kasutajakogemust veel paremaks muuta, siis võtke meiega ühendust.

Telekommunikatsiooni ettevõtted

Meie eelistatud müügikanal on müük läbi telekommunikatsiooni ettevõtete. Kui teil tekkis huvi, siis võtke meiega ühendust.
73%
meie partneritest leidsid tänu Fleet Complete’i partnerprogrammile uusi ärikontakte meie klientide hulgast.

82%
meie partneritest kasvatas pikaajaliste klientide hulka, pakkudes paremat teenust läbi Fleet Complete’i partnerlusprogrammi.

Tänu Fleet Complete’i platvormile saavutasime oma valdkonnas edu ja viisime oma teenuse uuele tasemele.
Shawn McMahon

CEO, Day and Ross Dedicated Logistics

Soovite saada meie partneriks?

Täitke taotlus, et saada lisainformatsiooni, kuidas kasvatada oma äri läbi integratsiooni Fleet Complete’i platvormiga ja reklaamige oma teenuseid meie veebipoes.

Miks hakata meie patneriks?

Fleet Complete on üks juhtivaid telemaatika lahenduste pakkujaid liikvale tööjõule ja meie teenust kasutab üle 265 000 ettevõtte Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Austraalias. Hakates meie partneriks, on teil võimalus suurendada oma turuosa ja kasvada rahvusvaheliselt, tehes koostööd ettevõtetega nagu TELUS, AT&T, T-Mobile ja Telstra.
Programmiga ühinedes avaneb teil võimalus kasutada meie professionaalsete arendajate abi teie lahenduste integreerimisel Fleet Complete’i platvormile.

Fleet Complete’i veebipoe partnereid tunnustatakse sertifikaadiga, mis tekitab usaldust meie klientides ja partnerites, et teie lahendusi kasutada.

Saate ligipääsu meie avatud API-dele, et luua kohandatud lahendusi. See on väga lihtne ja on reaalne, et teie integratsioon on valmis juba mõne päeva pärast.