Ülevaade

Scania CER on Scania veokite müügi ja hooldusega tegelev ettevõte Tšehhis,Slovakkias ja Ungaris. 2009. aastal alanud majanduskriis ei vähendanud neil mitte ainult kogumüüki vaid ka turuosa. Seetõttu otsiti võimalusi oma müügimeeskonna produktiivsuse tõstmiseks. Selle jaoks sooviti tõsta kliendikohtumiste kvantiteeti ja kvaliteeti. Analüüsi käigus leiti, et müügimehed ei pea tegelikult kontoris viibima ja kulutama aega kontorisse sõidule – enamuse tööst peaks saama tegelikult liikvel olles tehtud. Selle ülesandepüstitusega pöördus Scania CER Ecofleeti poole.  Koos loodi süsteem, mis ühendas Scania kliendihaldustarkvara ja muud andmebaasid Ecofleeti (uue nimega Fleet Complete’i) haldusteenusega.

Scania müügimeeskond saab meie süsteemi abil oma kliendid kaardile visualiseerida ning planeerida võimalikult optimaalseid teekondi – hoides kokku sõiduaega saab rohkem aega klientidega tegeleda. Nutirakenduse abil saab ettevõtte andmebaasidest tulnud kliendiinfo kiirelt ette kuvada – lisaks kohtumise ja asukohainfole saab pilgu peale heita näiteks varasematele kohtumistele, tehingutele ja makseajaloole. Pärast kohtumist saab kokkulepped ja muu info läbi nutirakenduse kliendihaldustarkvarasse saata.

Tulemus

Scania CER on Ecofleeti süsteemi abil oma müügimeeskonna produktiivsust märgatavalt tõstnud ning tänu sellele on tõusnud ka ettevõtte turuosa.

 

 

Scania CER on Ecofleeti süsteemi abil oma müügimeeskonna produktiivsust märgatavalt tõstnud ning tänu sellele on tõusnud ka ettevõtte turuosa.

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks