Transportation

Keep track of your vehicles location and expected arrival time. Get documentation for the entire transport process incl. driving / rest time, cooling tank temperature and fuel consumption and receiving direct message from the system when something unintentionally occurs.

Get In Touch

Relevant features & benefits

LAHENDUSED, MIDA PAKUME

SÕIDUKITE GPS-JÄLGIMINE

Jälgige kõigi ettevõtte sõidukite asukohta ühelt ekraanilt ja omage selget ülevaadet, kus sõidukid ja töötajad parajasti asuvad ja kui palju aega neil kulub mingi tööülesande täitmiseks või objekti külastamiseks. Teil on selge ülevaade töötajate tööajast ja tehtud ületundidest.

AUTOMAATNE SÕIDUPÄEVIK

Automaatne sõidupäeviku lahendus, mis aitab teil säästa aega. Enam ei pea te veetma tunde Exceli tabelit täites. GPS-seadme abil saab kulusid arvestada tegelike sõitude kilometraaži alusel ja töötaja ei pea kulutama oma tööaega, et sõidupäeviku täitmiseks üritada meenutada või välja mõelda eelmises kuus tehtud sõite.

PIIRKONDADE MÄÄRATLEMINE

Määratlege veebikaardil alad (kindlad piirkonnad) ja olge kursis, kui tihti sõidukid sellelt alalt lahkuvad. See aitab teil silma peal hoida paiksetel lisaseadmetel ja masinatel.

U
VARADE JÄLGIMINE

Hoidke oma varal silm peal. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate, kus masinad parajasti asuvad. Saage automaatseid teavitusi, kui mingi masin või sõiduk on määratletud alast väljunud või kui auto aku hakkab tühjenema. 

KÜTUSEKULU JÄLGIMINE

Hoidke kütusekulu kontrolli all. Saage automaatseid teavitusi, kui kütuse maht paagis järsult väheneb. Kütuseinformatsiooni jälgimine võimaldab lisaks analüüsida kütusekulu erinevate autode ja juhtide lõikes.

HAAGISTE JÄLGIMINE

Olge kindel, et transpordi käigus ei teki rikkeid ja kaup ei saa kahjustada. Omage ülevaadet, kas haagis on sõidukiga ühendatud ja  jälgige veose temperatuuri. Võite kindel olla, et teie veetav temperatuuritundlik kaup jõuab kohale ideaalses olukorras.

VARADE KAITSE

Olge kursis, kus teie robotniidukid, masinad või lisaseadmed parajasti asuvad. Meie varade jälgimise süsteem annab teile reaalajas ülevaate varade asukohast ja liikumistrajektoorist. Hoidke silm peal ka seadmetel, mida välja rendite.

icon3
ÖKONOOMSE SÕIDUSTIILI HINDAMINE

Motiveerige töötajaid ökonoomsemalt sõitma. Mobiilirakendus annab autojuhtidele tagasisidet nende sõidustiili ökonoomsuse kohta ja juhid saavad oma tulemusi teiste juhtidega võrrelda ning hinnata, kuidas nende sõidustiil on ajajooksul muutunud. 

AUTOMAATSED TEAVITUSED HOOLDUSTE KOHTA

Hoidke oma autod töökorras neid õigeaegselt hooldades. Saate seadistada automaatseid meeldetuletusi lähenevatest hooldusest SMS-i või e-kirja teel. Teil on ülevaade, kui palju kilomeetreid või päevi saab üks või teine sõiduk enne hooldusesse minekut veel sõita ning kõik tehtud hooldused on süsteemist tagasiulatuvalt ülesleitavad.

Available in our Task Management solution

Manage mileage reimbursement for employees

Easy administration of reimbursement and TAX requirements for employees using their private car for working purposes

Verification flow

A built-in verification flow gives you the ability to connect unlimited mileage reports to one single administrator and release valuable productive time all through the organization.

Reimbursement rates and local TAX rules

Autolog is regularly updated with local reimbursement rates and TAX regulation rules

Relevant customer stories

SCANIA

Scania müügimeeskond saab meie süsteemi abil oma kliendid kaardile visualiseerida ning planeerida võimalikult optimaalseid teekondi – hoides kokku sõiduaega saab rohkem aega klientidega tegeleda. Nutirakenduse abil saab ettevõtte andmebaasidest tulnud kliendiinfo kiirelt ette kuvada – lisaks kohtumise ja asukohainfole saab pilgu peale heita näiteks varasematele kohtumistele, tehingutele ja makseajaloole. Pärast kohtumist saab kokkulepped ja muu info läbi nutirakenduse kliendihaldustarkvarasse saata.

read more

ANGLIA STEEL

Anglia Steel leveraged Fleet Complete’s GPS tracking capabilities to recover $160,000 in stolen vehicles and reduce fuel costs by 10%.

read more

PARROTTA PAVING COMPANY INC

Fleet Complete helps Parrotta Paving promote safe driving behavior among their employees and curb adverse driving habits that may be detrimental to vehicle’s health and Parrotta’s reputation.

read more

METRO DELIVERY

Metro Delivery kasutab Fleet Complete’i lahendusi, et pakkuda paremat klienditeenindust ja tõhustada logistikat.

read more

We have a solution for you!

Get in touch if you want our help to find the right solution for your needs