Haljasalade hooldus

Saa kindel ülevaade, et kõik haljasalad on õigeaegselt hooldatud.

Fleet Complete’i haljasalade haldamise tarkvaralahendus aitab automatiseerida igapäevaseid niidukite, koristusmasinate ja töötajate haldamisega seotud tegevusi ning annab reaalajas ülevaate vajalikest võtmenäitajatest, et niitmis- ja muud heakorratööd  saaksid õigeaegselt tehtud ja haljasalad näeksid viisakad välja. Omage reaalajas ülevaadet hooldatud ja hooldamata parkidest ja teistest aladest, mõõtke täpselt, kus ja kui palju keegi tööd on teinud. Teil on selge ülevaade, kus niidukid ja koristusmasinad asuvad, millised alad on hooldatud ja millised mitte. 

MIKS KASUTADA FLEET COMPLETE’I LAHENDUSI?

icon-map-icon
ÜLEVAADE KAARDIL HOOLDATUD ALADEST

Kaardivaatest on reaalajas ja tagantjärgi näha, kus niidukid või puhastusmasinad on juba käinud. Kui märgite kaardil ära hooldust vajavad alad, saab ülevaate hooldatud ja hooldamata aladest ka automaatsest aruandest.

map_024-location-marker-warning-pin-alert-96
SENSORID

Murutraktoritele või tänavakoristusmasinatele paigaldatud sensorite abil jälgitakse, millised teelõigud on hooldatud. Võimalik on täpselt mõõta lisaseadme, näiteks niiduki või puhastusharjaste tööd – millal see on tööasendis ja millal mitte. 

poi-icon
JÄLGI KA TRIMMERIGA NIITJAID

Fleet Complete’i nutirakendus aitab kaardistada töötajaid, kes teevad oma tööd ilma sõidukis viibimata – näiteks rimmeriga niitjad. Niitja käivitab nutirakenduses jälgimise, mis salvetab kõik niitmiskohad – saab tõendada töö ajalist kestvust ja asukohti, kus tööd tehti.

Innovatiivsed tarkvaralahendused tulemusliku sõidukipargi haldamiseks

LAHENDUSED, MIDA PAKUME

Appointment_Request-96
TÖÖÜLESANNETE DIGITAALNE JUHTIMINE

Planeerige tööülesandeid ja tööjõudu ette ja jagage tööülesandeid otse töötajate mobiilirakendusse. Töötajatel on selge ülevaade, mis tööülesandeid neil täita tuleb ja millal ülesannete täitmisega alustada. Teil on selge ülevaade, kus töötajad asuvad ja saate neile jagada ülesandeid asukohapõhiselt.

Daily-Tasks-Icon-96
MUGAV TÖÖAJA ARVESTUS

Saate automatiseerida tööaja arvestuse ja teil on täpne ülevaade erinevate tööülesannete täitmisele kulunud ajast. Te ei pea enam käsitsi arvestama töötajate tööaega ja samuti väheneb inimlike vigade hulk.

report-icon-96
AUTOMAATSED ARUANDED

Saate luua ja allalaadida raporteid kõigist tegevustest, nagu sõiduki läbisõit, kütusekulu, sõiduaeg, jõude- ja seisuaeg, autode kasutatavuse statistika, hoolduste ajad jpm. Kõiki raporteid on võimalik vaadata nii Fleet Complete’i süsteemis kui eksportida PDF või Exceli XLS formaati. Samuti saate tellida regulaarseid aruandeid emailile.

load-planning-96
SELGE ÜLEVAADE PROJEKTIDE KESTVUSEST

Tänu Fleet Complete lahendusele on teil selge ülevaade, kui palju aega kulub konkreetse projekti või ülesande täitmiseks, mis aitab teil anda klientidele täpset informatsiooni ja täita nende ootusi.

Forms-96
AUTOMAATSED TEAVITUSED TÖÖDE EDENEMISEST

Teil on reaalajas ülevaade pooleliolevatest ja lõpetatud töödest ning saate läbi mobiilirakenduse koheselt teavituse, kui tööülesanne on lõpetatud.

PaperLess-96
PABERIVABA LAHENDUS

Kogu dokumentatsioon, nagu tööaeg, kütusekulu, üleandmis-ja vastuvõtuaktid on ühes süsteemis digitaalsel kujul. Erinevaid raporteid on kuupäevade või töötajate kaupa lihtne otsida ja alla laadida

Võtke meiega ühendust!

Leiame koos võimalused, kuidas saame aidata teie masinapargil edu saavutada.

 

[gravityform id=”10″ title=”false” description=”false” ajax=”true”]