AUTODE BRONEERIMISSÜSTEEM

Vähendage ettevõtte kulutusi ja ökoloogilist jalajälge!

Küsi demo

MEIE LAHENDUSED

Car sharing

Hoidke kokku kulusid ja säästke loodust

Ühiskasutuses olevate autode abil võite säästa kuni 30% kuludest. Autode arvu vähendamine aitab vähendada heitgaaside hulka õhus ja aitab vähendada liiklusummikuid. Andke oma panus ökoloogilise jalajälje vähendamiseks.  

Car sharing 4

Alati kaasas

Rakendusse sisse logides avaneb töötajal võimalus valida sobilik sõiduk ja teha broneering soovitud perioodile. Süsteem saadab automaatse teavituse, kui broneering on kinnitatud koos vajalike detailidega. Broneeringu teinud autojuht saab autoukse avada mobiilirakendust või RFID kaarti kasutades.

Car sharing 3

Ülevaade kõikidest sõitudest

Informatsioon sõitude kohta (sõidu algus- ja lõpppunkt, läbitud vahemaa jmt) salvestatakse süsteemi automaatselt, mistõttu on hiljem lihtne arvet pidada kõikide sõitude ja broneeringute kohta.

45558207_ml

Autode kasutatavuse analüüs

Teil on selge ülevaade, kui palju kasutatakse ettevõtte sõidukeid. Saate analüüsida, mis perioodil (nädalapäeval, kellaajal) on autode kasutus suurim. Seega saate teha kaalutletud otsuseid autopargi vähendamiseks või suurendamiseks.

19500115 – portrait of a handsome young happy man using digital tablet

Virtuaalne broneeringute haldamine

Olge kursis, kus teie sõidukid parajasti asuvad, kes töötajatest on auto broneerinud ja mis perioodiks. Samuti on teil selge ülevaade sõidukiga seotud kuludest ja saate süsteemis kulud viia broneeringu teinud osakonna alla.

41808619 – portrait of an auto mechanic at work on a car in his garage

Automaatsed teavitused hoolduste kohta

Süsteem jälgib auto seisukorda ja te saate seadistada automaatsed teavitused hoolduste, akupinge ja kütusetaseme kohta. See kindlustab, et teie sõidukid on alati heas korras.

Tekkis huvi?

“Ettevõtte investeeringutasuvus on tänu Fleet Complete’ile olnud märkimisväärne. Minevikus oli meil probleeme sõidukite asukoha tuvastamisega, mis tähendas ligi $160,000 suurust kulu sõiduki kadumisel.”
– Terence Schofield, Ohutuse juht

APPS TRANSPORT

Tarkvaralahendus, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele paremat teenust”  

Guy Broderick – APPS Transport
Värbaja ja autojuhtide koolitaja

YUMMY CATERING

"Yummy Catering on kaasaegne ettevõte, seega soovime, et meie partnerid oleksid samuti innovaatilised. Katsetame alati uusi tehnoloogiaid ja trende, mis aitavad meil olla efektiivsemad. Fleet Complete võimaldab meil pakkuda autojuhtidele igapäevaste tööülesannete täitmiseks innovaatilisi lahendusi."

Leno Cardoso - Yummy Catering
CEO

B&P ENTERPRISES

"B&P omab 200 sõiduki suurust autoparki ja meil on üle 400 jälgitava seadme. Meil oli raske kõigil seadmetel silma peal hoida." 

James Hinton - B&P
Tervise ja ohutuse juht

 

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse!

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki, masinaid ja liikuvat meeskonda juhtida.