TÖÖÜLESANNETE JUHTIMISE MOBIILIRAKENDUS

Ideaalne tööriist meeskonna juhtimiseks, ülesannete jagamiseks ja projekti kulgemisest reaalajas ülevaate saamiseks.

Küsi demo

MEIE LAHENDUSED

ÜLEVAADE VABADEST JA HÕIVATUD TÖÖTAJATEST

Meie tööülesannete juhtimise rakenduse abil on teil selge ülevaade, kus töötajad asuvad ja kas nad on parajasti hõivatud või mitte ja mis kellaajast nad vabanevad. See informatsioon võimaldab teil ülesandeid jagada parimal võimalikul viisil, jagades tööülesandeid parajasti ootel olevatele töötajatele ja asukohast lähtuvalt.

JAGAGE ÜLESANDEID SEKUNDITEGA

Kasutades meie rakendust, saate tööülesandeid ja tööjõudu ette planeerida ja jagada tööülesandeid otse töötajate mobiiltelefonidesse kõigest paari sekundiga.

HOIDKE KOKKU TELEFONIKULUDELT

Meie rakendus lihtsustab tööprotsesse ja vähendab administratiivset koormat. Liikuv töötaja ei pea enam kontorisse helistama, et saada ülevaadet talle määratud tööülesannetest vaid saab kogu olulise informatsiooni mobiilirakendusest, s.h. kliendi nimi, aadress, millal tellimus peab tehtud olema.

EFEKTIIVSEM PLANEERIMINE

Planeerige tööülesandeid ja tööjõudu ette. Töötajatel on selge ülevaade, mis tööülesandeid neil täita tuleb ja millal ülesannete täitmisega alustada.

MUGV TÖÖAJA ARVESTUS

Saate automatiseerida tööaja arvestuse ja teil on täpne ülevaade erinevate tööülesannete täitmisele kulunud ajast. Kui töötaja on valmis tööd alustama, klikib ta rakenduses vastavat nuppu ja seejärel läheb tööaeg käima ning süsteemi ilmneb märge, et töötaja täidab tööülesannet. Kui ülesanne saab tehtud, klikib ta selle lõpetatuks.

TÖÖDE EDENEMINE

Teil on reaalajas ülevaade ootel olevatest, pooleliolevatest ja lõpetatud töödest ning saate läbi mobiilirakenduse koheselt teavituse, kui tööülesande staatus muutub.

SOBILIKUD PLATVORMID

Tööülesannete juhtimise mobiilirakendus töötab nii iOS kui Android platvormil.

SELGE ÜLEVAADE PROJEKTIDE KESTVUSEST

Tänu Fleet Complete lahendusele on teil selge ülevaade, kui palju aega kulub konkreetse projekti või ülesande täitmiseks, mis aitab teil teha õigeid otsuseid ja ületada klientide ootusi.

JAGAGE ÜLESANDEID OPERATIIVSELT

Kui mõni tööülesanne lükatakse tagasi, tuleb teile selle kohta teavitus ja te saate koheselt otsida uue töötaja, kellele ülesanne määrata.

Tekkis huvi?

“Ettevõtte investeeringutasuvus on tänu Fleet Complete’ile olnud märkimisväärne. Minevikus oli meil probleeme sõidukite asukoha tuvastamisega, mis tähendas ligi $160,000 suurust kulu sõiduki kadumisel.”
– Terence Schofield, Ohutuse juht

APPS TRANSPORT

Tarkvaralahendus, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele paremat teenust”  

Guy Broderick – APPS Transport
Värbaja ja autojuhtide koolitaja

YUMMY CATERING

"Yummy Catering on kaasaegne ettevõte, seega soovime, et meie partnerid oleksid samuti innovaatilised. Katsetame alati uusi tehnoloogiaid ja trende, mis aitavad meil olla efektiivsemad. Fleet Complete võimaldab meil pakkuda autojuhtidele igapäevaste tööülesannete täitmiseks innovaatilisi lahendusi."

Leno Cardoso - Yummy Catering
CEO

B&P ENTERPRISES

"B&P omab 200 sõiduki suurust autoparki ja meil on üle 400 jälgitava seadme. Meil oli raske kõigil seadmetel silma peal hoida." 

James Hinton - B&P
Tervise ja ohutuse juht

 

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse!

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki, masinaid ja liikuvat meeskonda juhtida.