VARA JÄLGIMINE

Lihtsasti paigaldatav lahendus, mis aitab silma peal hoida ettevõtte sõidukitel ja varal.

Küsi pakkumist

Lahendused

VARA JÄLGIMINE

Seadmed ja masinad on ettevõttele kulukas investeering. Kasutage meie lahendust, et ettevõtte seadmetel ja masinatel silm peal hoida ja et vältida nende kadumist. Seadmetele paigaldatud GPS-seade võimaldab neid reaalajas jälgida ja soovi korral saadab süsteem teile regulaarseid teavitusi vara asukohast.

ASUKOHA MÄÄRAMINE REAALAJAS

Teil ei ole vaja muud kui nutitelefoni, et oma varal silma peal hoida. Rakendusse sisse logides, näete täpselt, kus teie seadmed, masinad, haagised või sõidukid parajasti asuvad ja kas keegi on neid vahepeal liigutanud.

 

SENSORID

Saate automaatseid teavitusi, kui haagises on temperatuur, õhurõhk või niiskustase kõrgeim või madalam teie poolt seadistatud soovitud vahemikust.

ALADE MÄÄRATLEMINE

Saate määratleda alasid (piirkondi kaardil), kus teie seadmed, masinad ja sõidukid asuvad. Kui seadmed peaksid määratletud piirkonasnt eemale liikuma, tuleb teile koheselt selle kohta teavitus. See võimaldab ka topelt kaitset varguse puhul.

AUTOAKU TÜHJENEMISE ENNETAMINE

Sõidukid saadavad vaikimisi iga tunni järel infot asukoha ja akupinge kohta, seetõttu on meie süsteemis olemas ülevaade akupinge täpse seisukorra kohta. Näitudel ei pea süsteemis kogu aeg silma peal hoidma – mugavam lahendus on luua akupinge languse sündmus, mis õigel hetkel teavituse e-mailile või SMSile saadab.

AUTOMAATSED ARUANDED

Saate luua ja allalaadida raporteid teile olulistest näitajatest, nagu temperatuuri, õhurõhu ja niiskuse kõikumine, akupinge vaadeldaval perioodil jmt.
“Ettevõtte investeeringutasuvus on tänu Fleet Complete’ile olnud märkimisväärne. Minevikus oli meil probleeme sõidukite asukoha tuvastamisega, mis tähendas ligi $160,000 suurust kulu sõiduki asendamisel.”
– Terence Schofield, Ohutuse juht

APPS TRANSPORT

Tarkvaralahendus, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele paremat teenust”  

Guy Broderick – APPS Transport
Värbaja ja autojuhtide koolitaja

YUMMY CATERING

"Yummy Catering on kaasaegne ettevõte, seega soovime, et meie partnerid oleksid samuti innovaatilised. Katsetame alati uusi tehnoloogiaid ja trende, mis aitavad meil olla efektiivsemad. Fleet Complete võimaldab meil pakkuda autojuhtidele igapäevaste tööülesannete täitmiseks innovaatilisi lahendusi."

Leno Cardoso - Yummy Catering
CEO

B&P ENTERPRISES

"B&P omab 200 sõiduki suurust autoparki ja meil on üle 400 jälgitava seadme. Meil oli raske kõigil seadmetel silma peal hoida." 

James Hinton - B&P
Tervise ja ohutuse juht

 

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse!

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki, masinaid ja liikuvat meeskonda juhtida.