VARA JÄLGIMINE

Hoidke reaalajas silm peal ettevõtte masinatel ja sõidukitel.

Küsi demo

Meie lahendused

ÜLEVAADE ASUKOHAST KAARDIL

Jälgige kõigi ettevõtte sõidukite ja masinate asukohta ühelt ekraanilt ja omage selget ülevaadet, kus sõidukid parajasti asuvad.

VARGUSTE ENNETAMINE

Kui miskit läheb kaduma, saate sellest koheselt teada. Fleet Complete’i sensorid jälgivad teie vara ja saadavad teile koheselt teavituse, kui kütuse kogus peaks paagis järsult langema või kui teie seadmed liiguvad territooriumilt välja.

 

 

AUTOMAATSED TEAVITUSED

Olge kindlad, et teie seadmed on töökorras. Saate seadistada automaatseid teavitusi ja jälgida uste avamist ja sulgemist, temperatuuri kõikumisi ja sõidukite akupinget.

PIIRKONDADE MÄÄRATLEMINE

Määratlege veebikaardil alad (kindlad piirkonnad) ja olge kursis, kui tihti sõidukid sellelt alalt lahkuvad. See aitab teil silma peal hoida paiksetel lisaseadmetel ja masinatel.

AUTOAKU TÜHJENEMISE ENNETAMINE

Isegi, kui auto seisab parklas, edastab see vaikimisi iga tunni järel informatsiooni sõiduki asukoha ja akupinge kohta. Seega saate mugavalt luua akupinge languse sündmuse, mis teavitab teid e-kirja või SMSi teel, kui akupinge on langenud.

AUTOMAATSED ARUANDED

Saate luua ja allalaadida raporteid kõigist tegevustest, nagu sõiduki läbisõit, kütusekulu, sõiduaeg, jõude- ja seisuaeg, autode kasutatavuse statistika, hoolduste ajad jpm. Kõiki raporteid on võimalik vaadata nii Fleet Complete’i süsteemis kui eksportida PDF või Exceli XLS formaati. Samuti saate tellida regulaarseid aruandeid emailile.

Tekkis huvi?

“Ettevõtte investeeringutasuvus on tänu Fleet Complete’ile olnud märkimisväärne. Minevikus oli meil probleeme sõidukite asukoha tuvastamisega, mis tähendas ligi $160,000 suurust kulu sõiduki kadumisel.”
– Terence Schofield, Ohutuse juht

APPS TRANSPORT

Tarkvaralahendus, mis võimaldab meil pakkuda oma klientidele paremat teenust”  

Guy Broderick – APPS Transport
Värbaja ja autojuhtide koolitaja

YUMMY CATERING

"Yummy Catering on kaasaegne ettevõte, seega soovime, et meie partnerid oleksid samuti innovaatilised. Katsetame alati uusi tehnoloogiaid ja trende, mis aitavad meil olla efektiivsemad. Fleet Complete võimaldab meil pakkuda autojuhtidele igapäevaste tööülesannete täitmiseks innovaatilisi lahendusi."

Leno Cardoso - Yummy Catering
CEO

B&P ENTERPRISES

"B&P omab 200 sõiduki suurust autoparki ja meil on üle 400 jälgitava seadme. Meil oli raske kõigil seadmetel silma peal hoida." 

James Hinton - B&P
Tervise ja ohutuse juht

 

Leiame teie ettevõttele sobiliku lahenduse!

Aitame teid innovaatiliste lahendustega, et saaksite efektiivsemalt autoparki, masinaid ja liikuvat meeskonda juhtida.