Fleet Complete valiti kümnendat aastat järjest Kanada 250 edukama IKT-ettevõtte hulka. Ettevõtte jõudis edetabelis tänu globaalsele kasvule ja pidevale innovatsioonile 87. kohale.

Fleet Complete eelmise aasta üheks edulooks on pilvepõhine platvorm CONNVEX™, mis võimaldab suurandmete analüüsi abil luua arukaid tuleviku transpordisüsteeme. Teist sellist lahendust hetkel turul ei ole. CONNVEXi eduloo üheks näiteks on ettevõtte Phillips Connect Technologies, mis kasutab pilveanalüütikat, et analüüsida treileritesse paigaldatud sensoritelt saadetavaid andmeid ja seeläbi ennetada rikkeid.

Samuti alustas Fleet Complete sel aastal koostööd General Motorsiga, et pakkuda asjade interneti lahendusi Chevrolet’, Buicki, GMC ja Cadillaci sõidukitele. Fleet Complete’i CONNVEX platvorm koos OnStari ühenduvusega võimaldab sõidukites kasutusele võtta asjade interneti lahendusi, mille abil vähendada kulusid ja tööseisakuid ning parandada juhtide sõidukäitumist.

“See on üks meie eesmärkidest,” kommenteeris Fleet Complete’i tegevjuht, Tony Lourakis. “Me tahame aidata transpordiga tegelevatel ettevõtetel kasvada, hoolimata nende suurusest. Kõigil peaks olema ligipääs turvalistele ja usaldusväärsetele mobiilsetele lahendustele, mille aluseks on ühendatud  autode platvorm. Mida rohkem me kasvame ja laieneme, seda kättesaadavamaks muutuvad targad tehnoloogialahendused ka väiksmatele ettevõtetele, aidates neil oma valdkonnas edu saavutada. Seetõttu on suureks auks, et meid valiti kümnendat aastat järjest Branham300 edukate IKT-ettevõtete hulka. See tähendab, et jõuame üha lähemale oma eesmärkidele ja aitame luua uusi ärimudeleid. “

Aasta alguses omandas Fleet Complete ka Ecofleeti, mis on osa ettevõtte ülemaailmsest laienemise plaanist ja annab ettevõttele juhtiva positsiooni Põhja-Euroopas. Omandamise tulemusel kasvas Kanada ettevõtte Fleet Complete seadmebaas Euroopas 110 000 ja ülemaailmselt enam kui 400 000 ühikule. Uus koostöö Euroopa suurima telekommunikatsiooni teenuste pakkuja Telekomiga avab uksed ligi 5 miljoni sõidukiga tööstusele.

“Taaskord võivad Kanada IKT-ettevõtted olla oma saavutuste üle uhked ja meil on hea meel tunnustada selle väga olulise valdkonna ettevõtjaid.“  lisas Wayne Gudbranson, Branham Group Inc. tegevjuht.

Branham300

Branham Group Inc. on globaalne IKT-valdkonna turuanalüüsi ja strateegilise turundusega tegelev ettevõte, mis tähistab Branham300 projekti 25. aastapäeva. Branham300 on Kanada prestiižseim IKT ettevõtete edetabel, mis on kokku pandud käibenumbrite alusel. Edetabel märgib ära ka rahvusvahelised Kanades tegutsevad ettevõtted ja lootustandvad iduettevõtted. Branham300 projekt on ainus omalaadne edetabel Kanadas, koondades ühte nimekirja nii era- kui ka avaliku sektori ettevõtted.

Fleet Complete®

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise lahenduste pakkuja. Fleet Complete haldab ülemaailmselt üle 400 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com

Lisainformatsioon:

David Prusinski
EVP, Sales and Marketing, Fleet Complete
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com