Ecofleet Eesti OÜ uus ärinimi on alates eilsest, s.o. 6. veebruarist Fleet Complete Eesti OÜ.

Eelmise aasta veebruaris omandas Ecofleeti Kanada ettevõte Fleet Complete (loe lähemalt pressiteatest SIIN). Sellega seoses on möödunud aastal Ecofleeti bränd järk-järgult muutunud Fleet Complete’iks ja alates eilsest muutus ametlikult ka ettevõtte ärinimi.

“Kuulumine globaalsesse telemaatika valdkonnas juhtivasse ettevõttesse Fleet Complete, mis haldab igapäevaselt üle 500 000 sõiduki, aitab meil tugevdada tehnoloogilist võimekust, et pakkuda kohalikele klientidele parimaid sõidukite ja meeskondade haldamise teenuseid ning luua uusi globaalseid partnerlussuhteid.” lisas Jaanus Truu, Fleet Complete Eesti OÜ juhatuse liige. 

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise IoT lahenduste pakkuja. Ettevõte haldab ülemaailmselt üle 500 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com 

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!