Fleet Complete alustas äsja koostööd General Motorsiga, et pakkuda asjade interneti lahendusi Chevrolet’, Buicki, GMC ja Cadillaci sõidukitel. Koostöös loodav platvorm töötab Ameerika Ühendriikides 2015. aasta ja uuematel OnStar tehnoloogiaga varustatud sõidukitel.

Fleet Complete’i CONNVEX platvorm koos OnStari ühenduvusega võimaldab sõidukites kasutusele võtta asjade interneti lahendusi, mille abil vähendada kulusid ja tööseisakuid, parandada juhtide sõidukäitumist. Koostööna pakutavat lahendust on klientidel lihtne kasutusele võtta, sest rakendatakse General Motorsi sõidukitesse integreeritud OnStar tehnoloogiat, mistõttu pole vaja teha täiendavaid lisaseadmete paigaldusi ja puuduvad siduvad pikaajalised lepingud.

“Seadmete ühendamine asjade internetiga on tulevik, mis aitab tõsta turvalisust ja vähendada kulusid – aina rohkem autoparke liiguvad selle innovatsiooniga kaasa,” sõnas General Motorsi asepresident Ed Peper. “OnStar koos 4G ja Wi-Fi ühendusega võimaldavad inimestel meie autodes praktilisi rakendusi ja analüütilisi tööriistu kiirelt ja lihtsalt kasutama hakata.”

“Koostöö General Motorsiga on väga suur töövõit ja meil on hea meel ühiselt suuri autoparke teenindama hakata,” kommenteeris Fleet Complete’i juht Tony Lourakis. “Meie koostöö tõestab, et juba tehasest väljuvad asjade internetti ühendatud sõidukid on eriti just äritegevuses saamas uueks normaalsuseks. Meie telemaatikalahendused on loodud nii väikestele kui ka suurtele autoparkidele, sõiduautodele ja tarbesõidukitele. Koostöö General Motosiga annab tarbijale mugava võimaluse omandada võrku ühendatud sõiduk ja aitab autoparke omavatel ettevõtetel turul paremini läbi lüüa.”

Fleet Complete®

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise lahenduste pakkuja. Fleet Complete haldab ülemaailmselt üle 400 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com

General Motors Co.

General Motors on üks maailma suurimaid autotootmiskontserne, mille alla kuuluvad sellised kaubamärgid nagu Chevrolet, Caddillac, Baojun, Buick, GMC, Holden, Jiefang ja Wuling. Rohkem infot General Motorsi, selle kaubamärkide ja Onstari kohta: www.gm.com.