Fleet Complete koostöös Hollandis asuva SEG Võistlusakadeemiaga (SEG Racing Academy) panid aluse Loutrakis asuvale Fleet Complete Jalgrattaakadeemiale. Eesmärgiks on toetada ja inspireerida noori Kreeka jalgrattureid rattaspordiga rohkem tegelema.

 (Toronto, 26. veebr. 2019) – “Meie ettevõtte jaoks on oluline innovatsioon ja mobiilsus selle erinevates vormides. Seetõttu oleme väga uhked, et saame Kreeka tulevaste profiratturite arengusse panustada.” ütles Tony Lourakis, Fleet Complete’i tegevjuht. “Soovime luua noortele võimalusi, et nendest saaksid edukad ratturid ning, et Kreeka noored teadvustaksid oma potentsiaali.”

Fleet Complete Jalgrattaakadeemia teeb tihedat koostööd Hollandis asuva SEG Võistlusakadeemiaga, kes maailma arvestuses on üks parimaid noorte koolitajaid selles valdkonnas.

Viimase nelja aasta jooksul on 12 noort alustanud professionaalset jalgratturi karjääri pärast arenguprogrammi lõpetamist. SEG Võistlusakadeemia eesmärgiks on arendada noori talente juuniori tasemest U23 tasemeni.

“Meil on hea meel, et saame Võistlusakadeemia tegevusi laiendada ja uuele tasemele viia”, ütles Bart van Haaren, tiimi juht ja UCI-litsentseeritud agent. Fleet Complete Jalgrattaakadeemia, mida hakkab eest vedama Vasilis Anastopoulous, keskendub Kreeka noortele ja loob võimalusi, et noored talendid saaksid areneda. Meie akadeemial on olnud tihedad sidemed Kreekaga. Viimased viis aastad on meie ratturid veetnud talve Loutraki piirkonnas, et hooajaks valmistuda. Meil on hea meel, et koostöös Fleet Complete’iga saame taolise ambitsioonika projekti ette võtta.”

Akadeemia hakkab tegutsema Loutraki piirkonnas. Treenijate kasutada on kõrgel tasemel väljakud, mis vastavad Euroopa profiratturite jaoks vajalikele normidele. Noored läbivad tipptasemel koolitusprogrammi, et nad oleksid valmis olevad profiratturid.

Paljud noored on rattaspordis väga andekad, kuid nad ei jõua profitasemele, kuna neil puuduvad vahendid, et rahvusvahelistel võistlustel osaleda,” lisas Lourakis. “Kui noortel ei ole võimalus rahvusvahelistest võistlustest osa võtta, on nende arenguks vajalikke edasisi samme väga raske hinnata.” Fleet Complete Jalgrattaakadeemia võimaldab noortel ratturitel saada vajalikku professionaalset tuge ja osaleda arenguprogrammis, et olla valmis rahvusvahelisel tasemel võistlema.”

Fleet Complete Jalgrattaakadeemia alustab 2-aastast ettevalmistusperioodi, et koostöös Kreeka rattaklubidega valida välja neljaliikmeline meeskond, keda hakatakse treenima ja rahvusvahelisteks võistlusteks ette valmistama. Kõik kandidaadid saavad sellele veebilehel kandideerida.

Meedia kontakt:

David Prusinski
EVP, Sales and Marketing, Fleet Complete
david.prusinski@fleetcomplete.com
marketing@fleetcomplete.com

Fleet Complete®

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise lahenduste pakkuja. Fleet Complete haldab ülemaailmselt üle 500 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com