Fleet Complete® ja Ontario Teachers’ Pension Plan (Ontario Teachers’) sõlmisid partnerluslepingu.

2018. aasta novembris teatas Ontario Teachers’, Kanada suurimaid ühe ametkonna pensionifonde, et nad soovivad omada osaluse Fleet Complete’is, s.h. ka osa Madison Dearborn Partners’ile (MDP) kuulunud aktsiatest. MDP jääb endiselt Fleet Complete suurinvestoriks ja nii Ontario Teacher’s kui MDP toetusel jätkab ettevõte globaalse kasvu poole püüdlemist.

Fleet Complete® on üks juhtivaid telemaatikalahenduste pakkujaid maailmas, pakkudes lahendusi nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele ja aidates neil masinaparke ja tööjõudu paremini juhtida. Fleet Complete’i lahendusi kasutab üle 500 000 sõiduki maailmas ning ettevõtte tugevuseks on maailmatasemel tehnoloogiline võimekus ja koostöö erinevate autotootjatega uute lahenduste väljatöötamiseks.

Tehingu summat ei avalikustatud.

Fleet Complete

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise lahenduste pakkuja. Fleet Complete haldab ülemaailmselt üle 500 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte Kanadas, USA-s, Mehhikos, Austraalias, Saksamaal, Taanis, Rootsis, Soomes, Norras, Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõtte võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete teeb tihedat koostööd autotootjatega, nagu General Motors, Mitsubishi ja Philips kasutades ühendatud autode platvormi CONNVEX võimalusi. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com

Ontario Teachers

Ontario õpetajate pensionifond (Ontario Teachers’ Pension Plan) on Kanada suurimaid ühe ametnikonna pensinifonde, mille kasutuses on 2018. aasta 30. juuni seisuga 193.9 billioni eest varasid, mille aastane keskmine tulusus alates 1990. aastal loomist on 9,9%. Ontorio Teacher’s on iseseisev organisatsioon, mille peakorter asub Torontos. Fondi Aasia tegevusi juhitakse Hong Kongist ja Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika tegevusi Londonist. Fond majandab Ontario piirkonna 323 000 töötava ja pensionil oleva õpetaja kogumispensinitega. Lisainfo saamiseks külasta otpp.com või jälgi meid Twitteris @OtppInfo.

Madison Dearborn Partners

Madison Dearborn Partners, LLC (MDP) on Chicagos asuv investeerimisfond. Alates MDP asutamisest 1992. aastal on ettevõte teinud 140 investeeringut ja kogunud raha seitsmesse fondi, mille kapitali kogusumma on umbes 23 miljardit Kanada dollarit. Hetkel otsib ettevõte võimalusi 4.4 billioni dollari suuruse fondi (MDCP Fund VII) kasvatamiseks, s.h. otsides võimalusi erinevatest valdakondadest nagu äri- ja avaliku sektori tarkvara ja teenused, finantsteenused, tervishoid, telekomi ja meediatenused. Lisainformatsioon: mdcp.com

Lisainformatsioon: 

David Prusinski, EVP Sales & Marketing

marketing@fleetcomplete.com