Telekom (endine Deutsche Telekom) soovib Fleet Complete’iga koostöös Saksamaa turule tuua laia valiku autoparkidele mõeldud telemaatikalahendusi.

Euroopa suurim telekommunikatsiooni teenuste pakkuja Telekom ja kõige kiiremini kasvav telemaatikateenuste pakkuja Fleet Complete alustasid äsja koostööd Saksamaal. Kahe ettevõtte partnerlus toob Saksamaale suurima valiku telemaatikalahendusi, mis aitavad hallata sõidukeid, liikuvaid varasid ja töötajaid ühes integreeritud platvormis.

Ettevõtete autopargid on oluline osa Saksamaa majandusest – kasutusel on üle viie miljoni tarbesõiduki, moodustades 250 miljardi euro suuruse majandusharu. 74 000 ettevõttega ehitussektor moodustab umbes 10% SKPst ja selle tööstusharu jätkuv kasv suunab ettevõtteid järjest efektiivsemalt hakkama saama – tipptaseme telemaatikatehnoloogiad garanteerivad kiire reageerimise sõltumata ajast ja asukohast.

Fleet Complete’i turu juhtiva tehnoloogia abil aitab Telekom lahendada Saksamaa transpordisektoris mitmeid suuri väljakutseid. Fleet Complete’i telemaatikalahendused sobivad nii väikestele kui ka suurtel autoparkidele, sõiduautodele ja tarbesõidukitele mistahes tööstusharus.

Fleet Complete valiti Telekomi partneriks nende unikaalse ärimudeli ja rahvusvahelise haarde tõttu. Ettevõtte esindatus üle kogu maailma ja põhjalik kogemus suurte autoparkide haldamisel on aidanud Fleet Complete’il omandada kogemused, välja selgitada turu vajadused ning selle põhjal välja töötada mitmekülgne platvorm. Fleet Complete’i lahendusi kasutatakse juba Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Austraalias. Saksamaa turule sisenedes on Fleet Complete’ist saanud üks paremini esindatud telemaatikapakkuja Euroopa turul.

“Koostöö Telekomiga on meile suur töövõit – Saksamaa on oluline samm edasi Fleet Complete’i laienemisel Euroopas,” sõnas Fleet Complete’i asutaja ja juht Tony Lourakis. “Autoparkide osas pakatab Saksamaa turg võimalustest. Valisime partneriks juhtiva telekommunikatsiooniettevõtte Euroopas, et luua turul tugev positsioon ja pakkuda sõidukitele suurt valikut asjade interneti lahendusi.”

“Teeme rõõmuga Fleet Complete’iga koostööd – neil on telekomidega töötamisel üle maailma suur kogemus,” kommenteeris Dennis Nikles Telekomist. “Meie eesmärk on oma äriklientide edule veel rohkem kaasa aidata ja nüüd on saame pakkuda paindlikku ja võimalusterohket autoparkide haldamise platvormi. Usun, et tänu partnerlusele võidavad lõppkokkuvõttes nii meie ärikliendid kui ka nende kliendid.”

Fleet Complete®

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise lahenduste pakkuja. Fleet Complete haldab ülemaailmselt üle 400 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com