Fleet Complete kasvas sel aastal 53% ja on üks kiiremini kasvavaid globaalseid telemaatikalahenduste pakkujaid.

Berg Insight’i poolt koostatud aruande 13 väljaanne Autopargi juhtimine Euroopas ja 8 väljaanne Autopargi juhtimine Ameerikas tunnustavad Fleet Complete’i kui ühte kiiremini kasvavavat globaalset telemaatikaettevõtet.

Fleet Complete’i globaalne müügitulu kasvas käesoleval aastal 53%, jõudes 107 miljoni Kanada dollarini (70 miljonit eurot).

“Berg Insight’i poolt koostatud raport ilmestab seda, et meie jaoks on olnud erakordselt edukas finantsaasta,” selgitab Tony Lourakis, ettevõtte tegevjuht. “Aastal 2018 juhtus nii mõndagi, sõlmisime koostöölepingu Deutche Telekomiga Saksamaal, saavutasime turuliidri positsiooni Põhjamaades tänu Ecofleeti omandamisele. Alustasime koostööd tuntud autotootjatega, nagu General Motors, Phillips Connect Technologies ja Mitsubishi. Kõik see võimaldas meil kinnistada oma positsiooni ühe juhtiva globaalse telemaatikaettevõttena.”

Telemaatika valdkond on kasvav nii Euroopas kui ka Ameerikas ja Berg Insights ennustab, et langust ei ole veel nii pea oodata. See aasta on igati põnev olnud ka ettevõtte Eesti harule. Oleme palganud uusi arendajaid, uuendanud mitmeid pikaajalisi lepinguid ja alustanud uusi põnevaid koostöölepinguid. Novembris ilmus uudis, et koostöös Maanteeametiga jõuab informatsioon aeglaselt liikuvate teehooldemasinate kohta ka Waze’i. Turule tuli uus ühiskasutuses olevate sõidukite broneerimiseks mõeldud mobiilirakendus Carsharing, võtsime osa mitmest põnevast projektist, nagu TTK logistikalabori avamine jpm.

Fleet Complete®

Fleet Complete® on ülemaailmselt juhtiv autoparkide, varade ja liikuva tööjõu haldamise lahenduste pakkuja. Fleet Complete haldab ülemaailmselt üle 500 000 liikuva objekti ja üle 30 000 ettevõtte, võtmepartneriteks on mobiilsidepakkujad – AT&T Ameerika Ühendriikides, Telus Kanadas, Telstra Austraalias ja T-Mobile Euroopas. Fleet Complete on jätkuvalt üks kiiremini kasvavaid ettevõtteid Põhja-Ameerikas, olles võitnud mitmeid innovatsiooni- ja kasvuauhindu. Rohkem infot: www.fleetcomplete.com