Küsi pakkumist!

[gravityform id=”9″ title=”false” description=”false”]

Lahendused kaubikutele

Sõidukite asukoht, kütusekulu ja tööülesannete juhtimine kõik ühelt ekraanilt!

Kaubikute jälgimislahendus

Fleet Complete pakub põhjalikku veebipõist kaubikute GPS-jälgimise ja meeskonna haldamise lahendust, mis töötab internetibrauseris või teie nutiseadmes. Jälgige võtmenäitajaid, nagu kaubikute asukoht, sõidustiil, tööde edenemine, kütusekulu ühelt ekraanilt ja koostage vajalikud automaatsed tööaja raportid.

Terviklik autopargi haldamise lahendus võimaldab efektiivsemalt juhtida tööjõudu ja tööülesanded, planeerida optimaalseid sõiduteekondi ning motiveerida juhte sõitma ökonoomsemalt. Fleet Complete’i lahendus on paindlik ja seda on võimalik kohandada vastavalt ettevõtte vajadustele. 

Loe lisaks →

VEEBIPÕHISED KAARDID

Omage ligipääsu veebipõhistele kaartidele ja jälgige reaalajas kaubikute asukohta, kasutades mobiilirakendust või veebibrauserit.

calendar_milestones-96png

ELEKTROONILINE SÕIDUPÄEVIK

Automaatne sõidupäeviku lahendus, mis aitab teil säästa aega. Enam ei pea te veetma tunde Exceli tabelit täites. GPS-seadme abil saab kulusid arvestada tegelike sõitude kilometraaži alusel ja töötaja ei pea kulutama oma tööaega, et sõidupäeviku täitmiseks üritada meenutada või välja mõelda eelmises kuus tehtud sõite.

KÜTUSEKULU JÄLGIMINE

Hoidke kütusekulu kontrolli all. Saage automaatseid teavitusi, kui kütuse maht paagis järsult väheneb. Kütuseinformatsiooni jälgimine võimaldab lisaks analüüsida kütusekulu erinevate autode ja juhtide lõikes.

TÖÖÜLESANNETE DIGITAALNE JUHTIMINE

Telefoni teel ülesannete jagamine on tülikas ja tihti ei jõua vajalik informatsioon inimesteni õigeaegselt, mis omakorda tähendab, et teenused hilinevad. Meie tööülesannete haldamise lahenduse abil saate ülesandeid jagada mugavalt läbi mobiilirakenduse ja teile tuleb teadaanne, kui töö on vastu võetud või lõpetatud. Lisaks on teil ülevaade töötajate asukohast, mis võimaldab ülesandeid jagada optimaalselt.

Loe lisaks →

ÜLEVAADE TÖÖDE EDENEMISEST

Teil on reaalajas ülevaade alustamata, pooleliolevatest ja lõpetatud töödest. See võimaldab teil ressursse paremini planeerida ja lõpetada tööülesanded õigeaegselt.

AUTOMAATSED TEAVITUSED

Teile saadetakse automaatne teavitus, kui töötaja on tööülesande vastu võtnud, tööga alustanud või selle tehtuks märkinud.

TÖÖAJA JÄLGIMINE

Saate täpselt arvestada töötajate tööaega, et tasustada neid tunnitöö alusel või et tulevikus paremini arvestada sarnaste tellimuste täitmiseks kuluvat aega.

VAJADUSPÕHINE PAIGALDAMINE

Paigaldame lahendusi kõigile sõidukitüüpidele teile sobival ajal ja kohas. Samuti aitame eemaldada juba paigaldatud seadmeid. Meie paigaldajatel on pikaajaline kogemus ja põhjalik väljaõpe, et tagada kvaliteetne teenus. Võite julgelt oma sõiduki meie hoolde jätta. 

27723147 – white puzzle pieces on white background

Küsi pakkumist!

[gravityform id=”9″ title=”false” description=”false”]

Lahendused kaubikutele

Sõidukite asukoht, kütusekulu ja tööülesannete juhtimine kõik ühelt ekraanilt!